ASTROLOJİ

Hayalinizde ki Tatil Rotanızı Burcunuzun Belirlemesine Ne Dersiniz?

Sevgili okurlarım,yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber pandemiye rağmen tatil planları yapılmaya başlandı.Yaz tatili, kış tatili, kar tatili… Düşüncesi bile keyif veriyor değil mi?Tatil bazılarına göre deniz, kum, güneş üçlüsünün içinde uzanıp dinlenmek, bazılarına göre de her gün yeni bir aktivitede bulunmaktır. Tatil planlarınızı oluştururken burcunuzun tatil beklentisine dikkat etmekte yarar var.Birçok tatil alternatifi içinde kafası karışık olanlara burcunun özellikleri yol gösterebiliyor. ‘Nasıl olacak?’ diyorsanız listemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

KOÇ BURCU

 Kendi sınırlarını zorlamayı seven koç burcu, tatilde de rahat durmayacaktır.Sıradanlıktan hiç haz etmeyen koç burcu için tatil başlı başına yeni deneyimler edinmektir. Daha önce hiç gitmediği bir yere gitmek, her güne bir aktivite sığdırmak ona iyi gelecektir.

BOĞA BURCU

 Sakinlikten ve kendi içine dönmekten hoşlanan boğa burcu insanını bir hamakta güzel kokteyller deneyimlerken, akşam yaptıracağı masajı planlamak mutlu eder.Rahat etmeyi seven, boğazına düştün boğa burcu için tatil konfor demektir.

İKİZLER BURCU

 Su sporlarından ve maceradan hoşlanan ikizler burcu insanı çeşitlilikten beslenir.Enerjik ikizler burcunun tatil anlayışı kendine yeni şeyler katmaktır. Bu yeni bir arkadaş çevresi olabileceği gibi yerel bir köy, kasaba da olabilir.

YENGEÇ BURCU

Romantik yengeç burcu kendini ait hissedebildiği yerlere gitmeyi tercih eder. Bu bir aile pansiyonu da olabilir daha önce gidip memnun kaldığı bir otel de. Yazlıkçılık onların ruhunda var 🙂

ASLAN BURCU

Aslan burcu insanı lüks bir otelde konaklamak veya alışveriş alternatifi bol olan bir ülkeyi ziyaret etmek onu tatmin edecektir.Tatilden beklentisi hayattan beklentisiyle paraleldir. 

BAŞAK BURCU

Başak burcu tatile gitmeden önce detaylı bir araştırma yapar ve kötü sürprizlerle karşılaşmak istemez. Onun için güzel bir tatil mavi bayraklı bir denize karşı temiz havlusuna uzanıp güneşlenmektir.

TERAZİ BURCU

Tatile gideceği yerin kültürünü araştırır, en güzel restoranlara rezervasyon yaparak ilerler. Tatilde katılacağı iyi bir konser, sonrasında yapacağı çılgınca alışveriş onun beklentisini karşılar.İnce ruhlu, sanatsever terazi burcunun tatilden beklentisi sosyalleşerek yeni yerler görmektir. 

AKREP BURCU

 Yalnızlığın tadına varacağı, sonra da yakın arkadaşları ile salaş bir yerde yiyeceği yemek onun için unutulmaz tatil etkinliği olacaktır.Sakin yaşamı tercih eden akrep burcu için tatil demek; tekneyi keşfedilmemiş bir koya demirlemek demektir.

YAY BURCU

 Eğlendikçe enerjisini yükselten yay burcu için tatil vazgeçilmezdir.Ele avuca sığmaz yay burcu bir yerde üç günden uzun süre kalmak istemez. Çadır tatili veya festivaller tam ona göredir.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu için hem gezebileceği hem de kültürel yerler görebileceği lokasyonlar uygundur.Tutumlu oğlak burcu erken rezervasyonları takip eder, aşırı planlı yapısı nedeniyle yaz tatilini kıştan planlamış olur. 

KOVA BURCU

Kova burcu aklına eserse dağa çıkmayı veya sabah serin denizde yüzerek özgürlüğünü yaşamaktan hoşlanır.Sürprizi ve hareketi bol tatili tercih eden kova burcu aşırı planlı organizyonlarda bulunmaktan hiç hoşlanmaz. 

BALIK BURCU

 Romantiği zirvede yaşayan bu burcun insanı güneşin batışını izlerken tüm yorgunluğunu denize bırakacaktır.Balık burcunu denizden ayrı düşünmemek gerekir.

Benzer İçeriklerimiz

Astroloji Tutkunlarına Özel:”15 – 21 Haziran” Haftalık Burç Yorumları

Yasemin ACAR

3 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumu Sizlere Sağlık,Aşk ve Para Hakkında Ne Söylüyor?

Meryem ACAR

MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

Fatih Akgün

Yorum Yapmak İster Misiniz