HOW I MET YOUR MOTHER Tekrar Gündemde

Read Time:51 Second

How I Met Your Mother’ı tekrar izliyoruz

Konusu: Manhattan’lı mimar Ted Mosby iflah olmaz bir romantik. Hayatının aşkını arıyor. Bu uğurda ona yardımcı olan arkadaşlarıysa ayrı bir hikaye: En İyi arkadaşı saf avukat Marshall, onun anaokulu öğretmeni karısı Lily, tek gecelik ilişkilerin piri, nev-i şahsına münhasır Barney ve mutluluğu arayan Robin… Bu beş arkadaşın dostluk, aşk ve hayat üzerine eğlenceli maceralarını anlatan bir dizi.

Karantina yüzünden herkes dizilere sardı. Hal böyle olunca eski sevilen dizileri izlemeyenler izledi, izleyenler de bir tur daha izledi. Favori dizilerin başında gelen HIMYM tekrar gündem oldu. Diziyi yeni izleyenler dizinin finalinden memnun kalmadıklarını söyledi.

 

 

Dizide Robin karakterini canlandıran Cobie Smulders  “İnsanlar bu konuda nasıl hissedeceklerse hissedecek ama bence yeterli zaman oldu. Bunu şimdi internet üzerinden yayınlanan bir dizi olarak izleyince, diğer ilişkilerle biraz daha bağlantı kuruyorsunuz. Bence dizinin sonunda Robin ve Barney arasındaki ilişki herkesin desteklediği türdendi. Fakat dizinin en başına döndüğünüzde, Robin ve Ted vardı. Yani bence bütünlüğü görünce, şovu izlemenin farklı bir yolu olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

İzlemeyenlere önerim, vakit kaybetmeden izleyin.

3 0

About Post Author

Esma Özkan

1994 İstanbul doğumluyum. Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans mezunuyum.İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde 2. sınıf öğrencisiyim. Moda, sağlık ve spor konularına ilgiliyim.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir