İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

0 0
Read Time:2 Minute, 51 Second

Erkek milleti zordur be istersen pek uğraşma derim ama o seni etkilemeyi  başarmış bakıyorum bu yazıları okutacak kadar aşık edebildiyse seninde ona artık istediğini vermen gerekir …

Öyleyse bakalım bizim sevgili baylarımız neler istiyor ben senin için bi araştırdım .Ve inan bu yazıları uygulayıpta ağına düşüremiyorsan sorun sende değil bitanem o sana layık değil bence 🙂

 1. Her şeyden önce kadınlar kendinden emin olmalıdır. Bir erkek kendine güvenen bir kadınla olmaktan gurur duyar, bu ona güven verir ve sizden memnun kalır.
 2.  Asla özgüveninizin kibir olmasına izin vermeyin. 
 3. Onun sizinle gurur duyması için yeterince özgüvene sahip olun, ancak bunalmış hissetmesine izin vermeyin. 
 4. Yanınızda yaşamasına ve erkekliğini hissetmesine izin verin.
 5. Kıskanç olmayın.(Biliyorum çok zor ama miş gibi yapın) 
 6. Sık sık sevgilisini sorgulayan ve takip eden kadınlar, kendilerine güvenmediklerini belirten bir mesaj göndererek çekiciliklerini kaybedebilirler. (Yapmayın)
 7. İnsanlar her şeye ilgi duymamalı. Bazen bir erkeğin tüm işleriyle ilgilenen bir kadın büyüyü bozar ve erkeğin kaçmasını sağlar. 
 8.  İç dünyasında barışı korumalıdır. Geçmişteki psikolojik ve ailevi sorunlarını çözemeyen kadın ve erkekler için gelecek planlarına girmek zordur. 
 9.  Kendi başlarına ayağa kalkabilmelidirler. Erkeklerin yardımı olmadan hiçbir işi tamamlayamayacağını düşünen kadınlar, daha önce erkeklere bir koruma duygusu verir ancak bir süre sonra bu duygu sıkıcı bir hal alır. 
 10. Tütün ve alkolden uzak durun. Sevdikleri kadınları hamile anne olarak gören erkekler, içgüdüsel olarak kendilerini kötü alışkanlıkları olan kadınlardan uzaklaştırabilirler.
 11.  Kendi formuna dikkat etmelidir. Ancak her öğünde “diyet yapıyorum” dememelisiniz. Çünkü bu erkekler için en sıkıcı sözlerden biridir
 12. Dizilere güvenmeyin. Hayatlarını bu dizilere göre düzenleyen ancak bu dönemlerde dünyadan soyutlanmış kadınları anlayamayan erkekler doğal olarak onlardan uzak duracaklar. 
 13. Lüks ürünlere tutkulu olmamalı, alışveriş yaparken mantığını koruyabilmelidir. Taksitle ödeyebilecekleri için gereksiz eşyalarla dolu paketleri evlerine taşımamalılar.
 14. Evde veya odaya oyuncak koymamalıdır. Sırf güzel göründüğü için evi işe yaramaz nesnelerle boğmamalı. 
 15.  Türkçeyi kötüye kullanmamalıdır. Verimli ve özlü konuşmalar, blah, blah ve talk gibi kelimeleri kullanan kadınlardan her zaman daha çekicidir. 
 16.  Sadece kızlarla arkadaş olamazlar, erkeklerle arkadaş olabilen kadınlar erkekler için daha çekici olur. Bu tür kadınlarla daha kolay ve daha iyi iletişim kurabilirler. 
 17. Bir çocuğu taklit ederken çirkin olmamalıdır. Kadınlar, çocukları sevimli yapmak için taklit ettiklerinde, uygun dozaj yapılmadan erkeklerde olumsuz reaksiyonlara neden olabilirler.
 18. İdeal kadın okuma alışkanlığına sahip olmalıdır. Erkekler kadınları göremezler, sadece gazetenin ilk ve son sayfalarını okurlar ve diyaloga ortak olarak gündemi takip etmezler.
 19. Mümkün olduğunca çok konuşmayın. erkekler ilk günlerde flört için uzun telefon görüşmeleri yapsalar bile  bir zaman sonra bu durum kabak tadı verir aslında onunla konuşurken zaman tutun bu size biraz zulüm olacak ama ilişkinizin selameti için önemli sizi özlemesine izin verin kendini kontrol altında hissetmesine izin vermeyin  
 20.  Ağır makyajdan, aşırı parfümden ve çok dikkat çekici ojeden kaçının. Böyle görünen kadınlar daha çok ilgi görse de erkekler doğal ve masum güzelliği tercih ediyor.
 21. Buzdolabı gibi dolaşmayın, bayan filesi sevmeyin 
 22. Doğrulama, teşekkürler. Sevdiği bir adamın hayranlığı ve övgüsü, herkesin övgü ve takdirinden daha değerlidir. Sevdiklerinin takdirini ve övgüsünü, özellikle başkalarının huzurunda hissederse çok mutlu olur. 
 23. Bildiğinizi yapacak olsanız da; ona danışın, fikirlerini dinleyin ve önemsediğinizi hissettirin. 
 24. Doğal davranın, kendiniz olun, gösterişçi olmayın. Doğal olarak konuşursak, kesinlikle tembel aile statüsünü kastetmiyorum. 
 25. Değiştirmeye çalışmayın. Bir çiftin en büyük hatalarından biri partnerini değiştirmeye çalışmaktır. 
 26. Yalnız yaşadığım için gereksiz yere birkaç kelime söyleme. 
 27. Kadınlığın kaybolmasına izin vermeyin, erkeklerin baştan çıkarıcı, seksi ve çekiciliğe dayanamayacağını unutmayın.
 28. Farklılıklara, heyecana, fanteziye dikkat edin. Monotonluğun ve monotonluğun ilişkilere en fazla zararı verdiğini unutmayın. 
 29.  Siz onu geliştirene kadar ömür boyu sürecek bir alışkanlık geliştirin. Tüm bu önerilere göre akıllı bir kadın bir erkeğini bırakın elinde tutmayı  hapsetmelidir .                                                                                                                                                                                                        mutluluklar dilerim…
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir