İlişkinizin Durumunu Uyku Pozisyonunuza Göre Yorumlayabilirsiniz

Read Time:1 Minute, 11 Second

Uyku pozisyonunuzun ilişkinizin durumunu yansıttığını biliyor muydunuz?

Haber: Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor

Yapılan araştırmalara göre; yatakta eşinizle uyurken aldığınız pozisyon, ilişkinizin ne boyutta olduğunu, uzun ömürlü mü kısa ömürlü mü olduğunu ve aranızda sorunlar olup olmadığını söylüyor. İşte uyku pozisyonunuzun ilişkiniz hakkında söylediklerine bakmaya ne dersiniz?

1- BAŞINIZI GÖĞSÜNE KOYARAK UYUMAK

Eşinizin göğsüne başınızı koyup uyuyorsanız onun kalp atışlarını dahi hissedersiniz. En romantik pozisyonlardan biridir. Korunma iç güdüsü ve sevildiğini hissetmek için ideal bir uyku şeklidir.

2- SIRT SIRTA VEREREK UYUMAK

Birbirinden tamamen uzak değil sırtların temas ederek uyunduğu pozisyon, uzun süredir beraber olan çiftlerde görülen uyku pozisyonudur. Kişiler arasında güven duygusunun kuvvetli olduğu söylenebilir.

3- KUCAKLAŞARAK UYUMAK

Genellikle ilişkinin ilk dönemlerinde görülen bu pozisyon, arada aşk bağı olduğunu ve çiftlerin birbirlerinden bir an bile ayrılmak istemediklerini gösterir. Şefkat duygusunun ve sevilme ihtiyacının olduğu şeklinde de yorumlanabilir.

 

4- ELE VE BACAKLA DOKUNARAK UYUMAK

Uyurken bir bacağınızı veya bir elinizi eşinizle temas ettiriyorsanız bu durum dengeli bir ilişkiniz olduğunu gösterir. Kişiler arasında saygının fazla olduğu ve kişisel alan yaratmayı sevdiği olarak da yorumlanabilir.

4- YAYILARAK UYUMAK

Yatakta eğer çiftlerden biri yayılarak diğer küçük alana sıkışarak uyursa bu durum küçük alan kaplayan tarafın aşkta fedakarlık yaptığını gösterir.

5- YÜZ YÜZE UYUMAK

Yüz yüze uyuyan çiftler, konuşmayı seven çiftlerdir. Eşinizle yüz yüze uyuyorsanız muhtemelen konularak uykuya dalıyorsunuz dur.

 

6- SIRTI DÖNÜK UYUMAK

Eğer eşinizle sırtı dönük şekilde uyuyorsanız ilişkiniz ya çok sağlam ve yerine oturmuştur ya da birbirinizden çok uzaklaşmışsınız demektir.

 

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir