İp Man 3 flmi ShowTv ekranlarında

İp Man 3 flmi ShowTv ekranlarında
Read Time:1 Minute, 51 Second

İp Man 3 flmi ShowTv ekranlarında

2016 yılı yapımı yabancı film İp Man 3 flmi ShowTv ekranlarında 29 Eylül 2020 bu akşam saat 20:00’da yayınlanacak. Türü aksiyon, dövüş, biyografik, suç olan filmini yönetmen koltuğunda Wilson Yip oturuyor. Baş rollerde Donnie Yen, Mike Tyson, Patrick Tam (II) oynadığı heyecan dolu film itibar ve güç için hayatta kalma mücadelesi veren yasa dışı çeteleri konu alıyor. Sahnelerin çekiminde kullanılan teknik sayesinde dövüş sahneleri gerçeklik hissi veriyor. Heyecan ve aksiyon dolu film bu tarzı severler için kaçırılmayacak cinsten. Bu akşam  saat 20:00 da seyirci ile Showtv ekranlarında bulaşacak filmi izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dilerim.

Bazı sahneler nedeni ile +17 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Filmin Fragmanı

Filmin Konusu

1950’lerin sonlarında, sakin bir hayat yaşayan Ip Man, oğlunu okuldan almaya gittiği sırada, Cheung Tin-chi isminde, kendi gibi Wing Chun ile ilgilenen bir adamla tanışır. Bu esnada Sang isimli bir çete lideri mahalledeki mülkleri ele geçirmeye başlar. Ip Man kendi öğrencileri ile mahalleyi koruma görevini üstlenir. Ip Man ve çete arasındaki sorun ateşlenir ve Ip Man çetenin patronunun yabancı uyruklu Frank olduğunu öğrenir. Frank şehir polisini bile etkisine almıştır ama Ip Man görevden vazgeçmez. Çete bir adım daha atarak, içerisinde hem Ip Man’ın hem de Tin-chi’nin çocuğunun olduğu bir grup öğrenciyi kaçırır. Bu ikili bir araya gelerek çocukları kurtarır. Çetenin şeytani planları medya tarafından afişe edilir ve planları suya düşer. Ip Man, mahalleyi kurtarmış olsa bile bu süreçte kendi ailesini çok ihmal etmiştir. Kalan bütün vaktini karısının yanında geçirmeye karar verir, fakat problemler yakasını bırakmaz. Frank, bir box şampiyonunu Ip Man’a saldırması için görevlendirir. Ip Man Frank ile dövüşmek zorunda kalır. Öte yandan Tin-chi de Ip Man’a meydan okur ve gerçek ustanın kendisi olduğunu iddia eder. Bunu kanıtlamak için Ip Man’ı dövüşe davet eder. Ip Man aile hayatı ve kariyeri arasında bocalar fakat bu dövüşün sonrasında asıl önemli olanın etrafındakilere verdiğin değer olduğunu vurgular.

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Ip Man 3
Yapım yılı ve yeri:
2016-Hon Kong
Tür:
Aksiyon, Dövüş, Biyografik
Senaryo:
Lai-yin Leung, Edmond Wong, Chan Tai-Li
Yönetmen: Wilson Yip
Oyuncular:
Donnie Yen, Mike Tyson, Patrick Tam (II)

Kaynak:ShowTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir