İstanbul Caz festivali online platformda başlıyor

İstanbul Caz festivali online platformda başlıyor
Read Time:1 Minute, 6 Second

İstanbul Caz festivali online platformda başlıyor

Bu sene 27. si düzenlenen İstanbul Caz festivali online platformda başlıyor . 20 Eylül 2020 – 20 Ekim 2020 tarihleri arasında çevrimiçi gösterimleri ile sanat severler ile buluşacak festivalin resmi sponsorluğunu Garanti BVA üstlendi.  Uluslararası Caz Festivalleri Birliği (IJFO) üyesi  olan İstanbul Caz Festivali etkinliği için biletleri biletix ve online.iksv.org/caz  adreslerinden temin edebilirsiniz.

27. İstanbul Caz festivali 2-14 Eylül 2020  tarihleri arasında açık hava konserleri gerçekleştirildi

İstanbul Caz Festivali İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 23 yıldır Garanti BBVA sponsorluğunda ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle gerçekleştiriliyor.  2-14 Eylül tarihleri arasında açık hava mekânlarında gerçekleştirilen konserlerin kayıtları,  20 Eylül’den itibaren festivalin çevrimiçi platformunda erişime açılacak.

Çevrimiçi platform üzerinden Türkiye’nin yanı sıra bütün dünyadan müzikseverler tarafından online.iksv.org/caz adresinden  izlenebilecek.

20 Eylül’den itibaren  festivalin Çevrimiçi platform da yayına açılan konserlere 30 gün boyunca Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden erişilebilecek. İzleyiciler bilet satın aldıkları konserleri, izlemeye başladıktan sonra 7 gün boyunca görüntüleyebilecek.

27. İstanbul Caz Festivali kapsamındaki 8 dijital gösterimin tamamını takip edebileceğiniz kombine bilet fiyatı 125 TL olarak biletix.com ve online.iksv.org/caz adresinden  satın alınabilir. Çevrimci içi konser gösterimlerini tek almak isterseniz bilet fiyatı 20 TL olarak belirlenmiş.

Kaynak : İstanbul Kültür  sanat vakfı (iksv), t24, biletix

Diğer etkinlik haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir