Kovid19 pandemi günleri dizisi Yılmaz Erdoğan’dan

Kovid19 pandemi günleri dizisi Yılmaz Erdoğan'dan
Read Time:52 Second

Kovid19 pandemi günleri dizisi Yılmaz Erdoğan’dan geliyor. Evde karantinadan dizi çekmeye başlıyor.

Zorunlu karantina sürecini verimli olarak değerlendirmek isteyen oyuncu bir fırsat yakalayarak dizi çekecek. Kovid19 pandemi günleri dizisi Yılmaz Erdoğan’dan geliyor. Ünlü oyuncu, “Babam ile Sosyal Mesafe” adını verdiği dizinin pilot bölümünün çekimleri için hazırlıklara başladıklarını Instagram hesabında duyurdu.

Dizi de Yılmaz Errdoğan kendisi de rol alacak. Zorunlu olarak evde kalınan günlerin nasıl geçirildiğini, evde yaşanan olayları ekrana yansıtacak. Oğlu ile pek de anlaşamayan bir babayı canlandırdığı dizinin senaryosu merak konusu oldu. Başarılı oyuncu bu evde kalma yasağını da fırsata çeviriyor. Pilot bölümün ne zaman yayınlanacağı tarih daha belli değil.

Dizinin yapımcılığını BKM üstlenecek.

Dizinin konusu

Eşiyle tartışıp oğlunun evine giden bir adamın öyküsünü anlatıyor. Salgın nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edilince oğluyla aynı evin içinde baş başa kalan babayı Yılmaz Erdoğan canlandıracak. Oğlunu oynayacak isim ise henüz belli değil.

Daha önce de güzel projelere imza atan oyuncunun bu projesi de merak uyandırdı.

Kaynak: Hürriyet,Haberler.com, sözcü

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir