Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm Showtv’de

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm Showtvde
0 0
Read Time:1 Minute, 50 Second

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm Showtv’de 19 Aralık 2020 bu akşam yayınlanacak. Cumartesi akşamlarınızı eğlenceli hale getiren dizi bu akşam da yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. En sonun da birbirlerine kavuşan ve evlenen Kuzey ile Yıldız’ı şimdi hayat beklemektedir. Evlenmiş olsalar da Kuzey’in geçmesi gereken bir sınavı vardır. Yıldız, çocuk yapmaktan delicesine korkmasına çevresindekiler anlam veremiyorlar.  Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaştığı dizi, bu akşam saat 20:00 da ShowTv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

44. bölümde neler olacak?

Yıldız da artık mutlu olmak istemektedir fakat çocuk yapmaktan korkmaktadır. Sonunda terapistine gider. Terapistin önerisiyle, sorunlarını çözeceğini zannederken işler daha da karmaşık bir hal almaya başlar. Kuzey, bir yandan Yıldız’ın koyduğu mesafeleri aşmaya çalışırken bir yandan işini- hayatını düzene sokmaya çalışmakta, bir yandan da kızlarıyla ilgilenmeye çalışmaktadır. Hem babalık, hem kocalık, hem de iş yükü ile uğraşır. Bu sırada Gülçin de kendi duyguları ile boğuşmaktadır. Kuzey artık üstesinden gelecek kadar güçlü olduğunu düşünürken . Hayat onu ve Yıldız ı, acı bir sınavla karşı karşıya bırakır. Acaba kızı kurtulabilecek midir?

Bazı sahneler nedeni ile 16+ yaş ve üzeri için uygundur.

44. bölüm fragmanı

Dizinin konusu

Kuzey’le Yıldız; aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Kuzey üniversite okumaya İstanbul’a gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur. Tam yirmi sene sonra karısı Kuzey’i terk etmiş; üstelik dolandırıp sıfır noktasına getirmiştir. Kuzey, en güzel günlerini yaşadığı İstanbul’u üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklarada kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de; biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır. Kuzey’i ailesi de, diğer köylüler de kabul etmemektedir. Yıldız ne yaparsa yapsın, dövse de sövse de hıncını alamaz. İçindeki küllenmek bilmeyen öfke, daha da alevlenmiştir. Kuzey’in tek bir lafıyla bu alev ya sönecek ya da tüm Karadeniz’i yakacak bir yangına dönüşecektir.

Kaynak: ShowTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir