Madagaskar Penguenleri filmi StarTv ekranlarında

Madagaskar Penguenleri filmi StarTv ekranlarında
Read Time:1 Minute, 40 Second

Madagaskar Penguenleri filmi StarTv ekranlarında

2014 yılı yapımı yabancı animasyon filmi  Madagaskar Penguenleri filmi StarTv ekranlarında 18 Temmuz 2020 bu akşam saat 20:00’da yayınlanacak. Türü animasyon, komedi, macera, aksiyon, aile olan filmi ailecek keyif alarak izleyebilirsiniz. Madagaskar serisinin sevilen Penguenleri; Skipper, Kowalski, Rico ve Private’in casusluk macerasını anlatan filmi Eric Darnell, Simon J. Smith yönetiyor. Animasyonun  görsel kalitesi ve manzara çizimleri izleyiciye adeta bir görsel şölen yaşatıyor. Karakterlerin seslendirme kadrosunda Benedict Cumberbatch, Eric Darnell, John Malkovich ve Simon J. Smith  isimli sanatçılar yer alıyor.  Türkçe dublajlı olan film küçük çocuklarınızla seyredebileceğiniz türden. Türkçe seslendirme kadrosunda ise Sinan Divrik, Faruk Akgören, Ali Ekber Diribaş, Sefa Sezgin isimli sanatçılar yer alıyor. Bu akşam saat 20:00 da StarTv ekranlarında seyirci ile buluşacak olan film  Cumartesi akşamınızı aileniz ile birlikte eğlenceli geçirmenizi sağlayabilir.

Film +4 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Filmin fragmanı

Filmin Konusu:

Penguenler arasında bir laf vardır “Başarılı ajan doğulmaz. Çünkü başarılı ajanlar yumurtadan çıkar!” Madagascar’ın muhteşem ajanları: Skipper, Kowalski, Rico ve Private. Bu elit penguenler, gizli bir örgütün kuvvetlerine katılırlar. İsmi Kuzey Rüzgarı olan bu organizasyonun lideri yakışıklı ve kuvvetli ismi gizli bir Ajandır.  Dünyayı yok etmek için hain planlar peşinde olan korkunç Dr. Octavius Brine’ı durdurulması gerekmektedir bu nedenle penguenler Kuzey Rüzgarı isimli bir organizyon ile iş birliği yaparlar. Görevlerini yerine getirirken başlarından hem maceralı hemde komik olaylar geçeceğinden habersiz gözü pek penguenlerimiz hiç tereddüt etmeden kendilerini tehlikeye atar. Acaba başarılı olabilecekler mi? Dünyayı kurtaran kahramanlar arasında yer alabilecekler midir?

 

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Penguins of Madagascar
Yapım yılı ve yeri:
2014-ABD
Tür:
Animasyon , Komedi, Aksiyon, Macera, Aile
Senaryo:
John Aboud, Michael Colton, Brandon Sawyer
Orijinal karakterleri yaratan:Alan J. Schoolcraft, Brent Simons, Michael Colton, John Aboud
Yönetmen: Eric Darnell, Simon J. Smith
Seslendirenler:
Benedict Cumberbatch, Eric Darnell, John Malkovich ve Simon J. Smith
Türkçe seslendirenler:  Sinan Divrik, Faruk Akgören, Ali Ekber Diribaş, Sefa Sezgin

Keyifli seyirler dilerim.

Kaynak : StarTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir