Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanı

Menajerimi Ara dizisi StarTvde başlıyor
Read Time:1 Minute, 11 Second

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Salı akşamlarının heyecanla ve merakla beklenen Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 29 Eylül 2020 bu akşam saat 20:00 da  StarTv ekranlarında izinin 6. bölümü yayınlanacak.

Yeni bölümde neler olacak?

Ajans kurtulabilecek mi? Dicle’nin babası ile yaptığı duygu yüklü konuşma Kıraç’ı etkileyebilecek mi? Feris ve Çınar ajanslarına yaptığı ihanetten dolayı Kıraç’ı affedecekler mi? Çınar ile Jülide arasında neler yaşanacak? tüm bu soruların cevaplarını bu akşam saat 20:00 da StarTv ekranlarında bulabilirsiniz.

6. bölüm fragmanı

 

 

Dizinin Konusu

Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanı

Kaynak:StarTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir