Sinema Dizi Fragman

Netflix En Sevilen Dizilerinden La Casa De Papel 5. sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak? Beklenen gün geldi!

La Casa de Papel 5. sezon 2. kısım yeni bölümleriyle Netflix’te olacak. Her sezonu ve bölümü ayrı bir heyecan yaratan La Casa de Papel, 5. sezon 2. kısmının yeni bölümlerinde yine adrenalin ve seviyesi bir hayli yüksek olacak.

İspanyol dizisi La Casa de Papel, yayımlanmasının ilk günlerinden itibaren beklendiğinden çok daha popüler olarak bir kültür simgesi haline geldi. Karakterlerin kırmızı tulumları ve Dali maskeleri kimi zaman Cadılar Bayramı partilerinde, kimi zaman da dünyanın çeşitli noktalarındaki protestolarda giyildi. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan bu yapım son bölümleriyle izleyicilerle buluşarak yolculuğunu noktalıyor.

La Casa De Papel’in 5. sezon 2. kısım yeni bölümleri için heyecan dolu bekleyiş sona erdi. La Casa De Papel’in 5. sezonun ilk kısmında soyguna yönelik kısmın bir kenara bırakarak, darphaneyi savunmaya başlayan ekip, Profesör ile iletişimin kesilmesiyle beraber orduya karşı savaşmak zorunda kaldı.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON 2. KISIM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Profesörün, Alicia Sierra‘ya yakalanmasının arkasından birçok kişi dizinin çıkmaza girdiğini düşünmüş ve operasyonun burada noktalanacağını konuşmaya başlamıştı. Fakat dizinin ilk 5 bölümlük kısmında Profesör olmadan da işler devam etmiş, lakin kontrolün soygun ekibe bırakılması nedeniyle hükümet yetkilileriyle görüşme ve mutabakat tam anlamıyla sağlanamamıştı.

TOKYO ÖLECEK Mİ?

 

 

Son bölümde Tokyo’nun orduya karşı tek başına mücadele etmesinin arkasından savaş şiddetlenmiş ve tüm askerler Tokyo’yu baskı altına almıştı. Fakat, oradan çıkış olmayacağını bilen Tokyo, üzerine yerleştirdiği 5 el bombasının pimini çekerek patlatmış ve çevresindeki askerleri de etkisiz hâle getirmişti.

 

Tokyo’nun yayınlanacak olan 2. kısımda aktif rol ile olmayacağı, flashbeklerde yer alacağı bekleniyor.

 

 

 

Senarist / Yapımcı Esther Martinez Lobato: Tokyo’nun ölümü bombanın pimini çekti. Ve ardından gerisi gelmeye başladı. Bu kısım, tüm karakterlere bir saygı duruşu niteliğinde. Hepsinin duygularını ve ruhlarını ifade edecekleri zaman geldi.

 

 

Benzer İçeriklerimiz

Sorma Neden filmi FoxTv ekranlarında

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Spider-Man: No Way Home İncelemesi

Aleyna Uzun

RTÜK Başkanından Netflix’e Sert Uyarı

Fatih Akgün

Yorum Yapmak İster Misiniz