Netflix yeni Türk dizisinin yayın tarihi duyurdu!

Netflix Türkiye, yeni Türk dizisinin yayın tarihini duyurdu. İlk fragmanı ağurstosta yayınlanan ve merakla beklenen Aşk 101 isimli Türk yapımı Netflix orijinal dizisi, çok yakında yayınlanacak. İşte Aşk 101 yayın tarihi!

 

Netflix Türkiye, yeni Türk dizisinin videosunu yayınladı!

Netflix’in Türkiye yatırımları hız kesmeden devam ediyor. İlk Türk yapımı Hakan: Muhafız şu günlerde 3. sezonu ile yayındayken, Atiye ile de ilgiyi üzerine çekmişti.

Ay Yapım imzalı orijinal adı Aşk 101 , globalde yer alacak ismiyle Love101 dizisi, 8 bölümlük ilk sezonuyla yakında  izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

2019 yılının yaz aylarında çekimleri biten dizi 1990’lar Türkiye’sinde geçiyor. Dışlanmış bir grup gencin ön planda olduğu yapımda birçok aşk hikayesi ve entrikayı seyredeceğiz. 17 yaşındaki haylaz liseliler, öğretmenleri için birlik oluyorlar ve macera başlıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken senaristi ise Meriç Acemi. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nu (Kemal) görüyoruz.

 

 

Netflix Aşk 101 yayın tarihini açıkladı!

Merakla beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı sorusunun cevabı dNetflix’in resmi hesaplarından yayınlanan video ile cevap buldu. İkinci sezonuna daha yayınlanmadan onay almayı başaran Aşk101 24 Nisan tarihinde izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir