Netflix’in Yeni Filmi Sherlock Junior’ın İlk Detayları Ortaya Çıktı

0 0
Read Time:44 Second

Netflix’te yayınlanacak olan yeni Sherlock Holmes projesi hakkındaki ortaya bilgiler çıktı. Netflix ‘te yer alacak Sherlock Junior olarak adlandırılan filmin senaryosu Ehren Kruger ve Matt Kuzma tarafından ele alınacak.

 Sherlock Holmes’ün kız kardeşinin maceralarını anlatan Enola Holmes filmini yayınlayan Netflix, görünüşe göre Sherlock Holmes projelerine bir yenisini daha ekleyecek. Gelen yeni bilgilere göre şirket, ‘Sherlock Junior’ adında bir başka Netflix Orijinal filmi üzerinde çalışıyor.

Her ne kadar yönetmen koltuğunda kimin oturacağı ve oyuncu kadrosunun kimlerden oluşacağı belli değilse de tecrübeli senaristlerin isminin projeyle anılması Sherlock Holmes sevenleri şimdiden heyecanlandırdı.

We Got This Covered’ın haberine göre Sherlock Junior’ın konusu şöyle olacak:

Sherlock Junior tuhaf bir kayboluşun ve şehrin üstündeki lanetin ardındaki gizemi çözmek için Sherlock Holmes’le bağlantı kuran modern bir genç John Watson’a odaklanacak. Geride kalan hazineyi bulma şansları varsa bir dizi hırsızı atlatmak için çocuk dedektiflerden oluşan bir ekip kurarak birlikte çalışmak zorundalar.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir