Öldürme Arzusu filmi StarTv ekranlarında

Öldürme Arzusu filmi StarTv ekranlarında
Read Time:1 Minute, 14 Second

Öldürme Arzusu filmi StarTv ekranlarında

2017 yılı yapımı yabancı film Öldürme Arzusu filmi StarTv ekranlarında 01 Haziran 2020 bu akşam saat 20:00 da yayınlanacak. Baş rolde Bruce Willis oynadığı film aksiyon sahneleri ile nefes kesen türden. Konusu ve senaryosu seyirciyi filmin içine sürükleyen film ABD yapımı. Film, ailesine yapılan bir saldırıdan sonra kişisel adaletini sağlamak adına önüne çıkan her engeli aşmaya ant içmiş bir cerrahın hikayesini anlatıyor. Bu akşam saat 20:00 da StarTv ekranlarında yayınlanacak.

Bazı şiddet sahnelerinden dolayı +18 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Keyifli seyirler dilerim.

Filmin Fragmanı

 

Filmin Konusu

Paul Kersey başarılı bir travma cerrahıdır. Tüm hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, ağır şekilde bıçaklanmış insanları hayata döndürmeye uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden vakit bulduğunda ise ailesiyle vakit geçirmeyi sevmektedir. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren Kersey için sahip olduğu bütün huzur ailesidir. Evine düzenlenen bir saldırı sonrası eşi hayatını kaybeder, kızı ise komaya girerek yaşam mücadelesi vermeye başlar. Yaşadığı bu büyük trajedi  sonunda Paul Kersey, ailesinin intikamını almak için yemin eder.  Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak  saldırganlar için gerçek bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun ailesinin intikamını alabilecek midir? Ona yardım edebilecek arkadaşlar bulabilecek midir? Polisler onu yakalayabilecek midir?

Filmin Künyesi

Orjinal Adı: Death Wish
Yapım Yılı ve Yeri : 2018 – ABD
Türü: Aksiyon, Dram, Suç, Polisiye
Yönetmen: Eli Roth
Oyuncular: Bruce Willis, Vincent D’Onofrio, Elisabeth Shue

Kaynak :starTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

 

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir