Oyuncak Yapımı Hem De Çoraptan!

2 0
Read Time:42 Second

Çocuklarımıza eğlenmesi ve onlara arkadaşlık etmesi için birçok sıradan oyuncaklara fazlasıyla para ödeyebiliyoruz. Fazlasıyla para ödediğiniz oyuncakları yapmak gerçekten çok basit! Yaratıcılık olduğu zaman kullanılan malzemenin pek de önemi olmuyor. Elinizdeki malzeme ne olursa olsun güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Geri dönüşüm ve kendin yap fikirlerini seviyorsanız bir güzel fikir daha sizlerle! Sadece birkaç tl’ye ye aldığınız çoraplardan sevimli oyuncaklar yapabilmeniz mümkün. 

İşte Aşamalı Anlatım ile Kendin Yap Çoraptan Sevimli Oyuncak Fikirleri!!

MALZEMELER

  • Malzemeler her fikir için sabit ve aynı. Bu sebeple bu malzemeler elinizde varsa tüm fikirlerden yararlanabilirsiniz.
  • Öncelik ana malzeme olan Çorap ile başlayalım; Deseni, rengi, boyutu, yeni olması veya eski olması  gibi ayrıntılar sizlere kalmış.
  • Oyuncağın İçini doldurmak için elyaf veya pamuk kullanabilirsiniz.
  • Asıl görev makata! Makası unutmamak lazım..
  • İplik ve İğne
  • son olarak süslemede kullanabileceğiniz düğmeler, boncuklar, oynayan göz, boya, desenli bez parçaları ve eğer gerek duyarsanız yapıştırıcı.

 

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Oyuncak Yapımı Hem De Çoraptan!

  1. Merhaba iyi seneler çoraptan oyuncak yapımını açıyorum görsel olmadığı gibi açıklamada yok ya da ben görseli ve açıklamayı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir