The Flaming Lips’ten pandemiye özel baloncuklar içinde konser!

0 0
Read Time:50 Second

11 Eylül’de on altıncı stüdyo albümü American Head’i yayınlayan The Flaming Lips, 13 Ekim’de albüm sonrası ilk konserini gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz ay The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’da God and the Policeman parçasını sosyal mesafeye uygun, hatta kendilerine özel balonlar içerisinde sahneleyen The Flaming Lips, olayı bir kaç tık öteye götürerek herkesin baloncuklar içerisinde olduğu bir konser düzenledi.

Grubun frontman’i Wayne Coyne‘un belirttiğine göre planladıkları gelecekteki konserler için mekanlar esasında binlerce kişiyi alabilecek kapasitede olsa da sadece bir kaç yüz baloncuk için uygun alanları var. Kısıtlı alan durumundan dolayı ilerleyen dönemde bir ihtimal “bir baloncuk-üç kişi” uygulaması yapılabilir gibi gözüküyor.

Coyne, CNN’e verdiği röportajda, “Küçük bir çizim yaptım… 2019’da bir gösteri sırasında The Flaming Lips’in resmini çizdim. Uzay balonundaki tek kişi bendim ve herkes normaldi. Sonra 2020 için başka bir çizim yaptım. Tam olarak aynı senaryo, ben bir balonun içindeyim ve diğer herkes de öyle” ifadelerini kullandı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir