PK(NETFLİX)Aamir Khan. Anuskha Sharma,Sanjay Dutt

0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

      Filmin ilk saati; bu filmin çok abartılı olmasına ya da yüksek beklentilerle izlediğime pişmanım. Ama bu değil …

      Bu şimdiye kadarki diğer filmler gibi insanları güldüren, üzen, düşündüren bir çalışma. Aamir Khan sayesinde Bollywood filmlerinin hayranı oldum. Görmediğim film yok. 

      Ghajini, 3 Idiots ve Qayamat se qayamat taq en sevdiğim filmler. Pk’nin zirveye ulaştığını söyleyebilirim.

Filmin açılış hikayesi aptalca gelebilir. Senaristin asıl amacının dini aracılar konusunu gündeme getirmek olduğunu söyleyebilirim.

       Bazı arkadaşlar dinin aşağılandığını söyledi. Böyle bir şey nasıl olabilir? 

Filmin çekilmesinden iki yıl önce, Aamir Khan ve annesi bir hac yolculuğu yaptı. Bir filmin senaryosunu dikkatli okuyabilen ve onay almadan oynayamayan bir insan.                      Masum bir çocuk gibi filmde istediği cevabı bulmaya çalışan bir kişiyi canlandırıyor. Başrolde de rol alan Anushka Sharma’nın hikayesini anlatmalıyım.

Silikon dudaklar ve Botoks yüzü o kadar iyi değil. Sadece onun için değil. Bu, filmde oynayacak tüm oyuncular için geçerlidir.

       Oynadıkları karakterin ruh halini yansıtamadıkları için yüzlerinde donuk bir ifade var. Aynı zamanda Saurabh Shukla’nın Hindu mezhebi liderini canlandırmasını izleyin. Performansı bir ders. Ayrıca “Luck” filminde oyuncu koçu olarak görev yaptı. Bu, 7,35 milyar gişe ile Hindistan tarihinin en yüksek hasılat yapan filmi.  Hollywood film endüstrisinde dünya çapında 100 milyon dolarlık işareti kıran tek film. Rajkumar Hirani’ye teşekkür edemeyiz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir