Ramo dizisinin 20. bölüm fragmanı yayınlandı

Ramo dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı
0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

Ramo dizisinin 20. bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma akşamlarının heyecan ile beklenilen çok merak edilen TV serisi Ramo dizisinin 20. bölüm fragmanı yayınlandı. 13 Kasım 2020 bu akşam saat 20:00 da ShowTv de 20. bölüm seyirci ile buluşacak. Acaba aile tekrar normal hayatlarına dönebilecek mi?  Ramo rakibini ortadan kaldırabilecek mi? sorularının cevaplarının merakla beklendiği solukların tutulduğu heyecan dolu bir bölüm sizleri bekliyor.

Ramo dizisinin 20. bölüm fragmanı yayınlandı

20. bölümde neler olacak?

Cihangir; Ramo’nun ailesinin fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşır. Ramo’nun aile bireylerinden herhangi birini getirene 1 milyon lira vereceğini duyurur. Ramo durumun farkına varır ve Cihangir’in peşine düşer ancak, Cihangir’in adamları kısa süre içerisinde ailenin saklandığı evi bulurlar ve eve ateş açarlar. Acaba Ramo’nun ailesi kurtulabilecek mi? Ramo; Cihangir’i bu sefer yenebilecek mi?

Bütün bu soruların cevabı bu akşam saat 20:00 da Show TV ekranlarında…

20. bölüm Fragmanı

 

 

 

Dizinin Konusu

Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır. Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar.

Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur. Gözü kara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır . Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerler. Ramo başarılı olabilecek midir?

Kaynak : ShowTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir