Rüyada Büyücü Görmek Ne Demektir?

Read Time:7 Minute, 3 Second

Sevgili Okurlarım,bazı rüyalar bizleri çok etkiler.Bazen günlerce etkisi altında kalırız.Rüyayı gören kişinin kırıcı sözler söyleyerek ya da yanlış davranışlarda bulunarak bazı insanları üzeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin nasıl bir yanlış yaptığını sonradan fark edip bu defada durumu toparlayabilmek için uzun süre uğraşacağı hatalı bir adım atacağına işaret eder.Rüyada büyücü görmek bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, mal ve mülkün telafi edileceğine, maddi gücünün azalacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.Rüyada büyücü görmekle aynı anlama gelir. Kişinin arkasından kuyusunu kazmaya çalışan birinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada büyücü görmek, kişinin başarılarına mani olmaya çalışan insanların varlığı demektir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan insanları iyi tanıması gerekeceğine, aksi takdirde başının belaya girebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada büyücü gördüyseniz

  • İş hayatınızı ya da toplum içindeki duruşunuzu düşünerek, hayatınızdaki stresi azaltmanın yollarını bulmalısınız.
  • Ardından her şey eski ritmine geri dönüyor.

Rüyada büyücüyü yenmek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına alamettir.

Rüyada büyücü yaşlı kadın görmek bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına, huzurunun yerinde olacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyücü erkek görüldüğünde sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına alamettir.

Rüyada iyi büyücü görülmesi maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, eskileri yâd edeceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada büyücü dövmek sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, parasının ve makamının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara büyücü görüldüyse onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada anneyle büyücüye gitmek hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, sorununu kolayca çözeceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyücü cadı görülmesi yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, çevresine arşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birinin büyücüye gittiğini görüldüyse birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, isabetli adımlar atacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada falcı büyücü görüldüyse elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına delalettir.

Rüyada büyücü hoca görülmesi zafer ve bol kazanç getireceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek büyücü görüldüğünde psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine tabir olunur.

Rüyada büyücüye gitmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada büyücü tarafından kovalanmak yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, günah işlemekten korunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada büyücü kovmak ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyada kör büyücü görüldüyse geçim derdi yaşamayacağına, dünya malı elde edeceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada büyücüye para vermek yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada büyücü olmak meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cadı büyücü görüldüğünde dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına delalettir.

Rüyada evde büyücü görüldüğünde zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevgiliyle büyücüye gitmek tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyücü yakalamak rüya sahibi için büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, aşının da çoğalacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyücü ve cin görüldüyse şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına yorulur.

Rüyada birini büyücü olarak görüldüyse bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine işarettir.

Rüyada büyücü adam görmek kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyücü bebek görülmesi mutlu günlerin yaşanacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına yorulur.

 

 

1 0

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. 1 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir