Rüyada Dondurma Görmek Neyin Habercisi Olabilir?

2 0
Read Time:4 Minute, 26 Second

Sevgili okurlarım, rüyalarımız bizlere bazı olayların yol gösterici yada işaretçisi  verici olabiliyor. Rüyada dondurma görmekte belki bizlere bazı işaretlerin habercisi olabiliyor. Dondurma rüyada hem olumlu hem de olumsuz anlamlar içeren bir yiyecektir.Rüyada dondurma görmek rüya sahibinin iyi yerlere de geleceğine tabir edilir. Rüyada görülen dondurmanın rengi veya çeşidi rüyanın tabirinde farklılıklara neden olabilir.Rüyada dondurma görmek rüya sahibinin ailevi sıkıntılar ve kötü olaylar yaşayabileceği, yakın çevresinde bazı sorunlarla uğraşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir süre sıkıntı çekeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yardım ettiği insanlardan hayır duası alacağına ve iyi yerlere geleceğine işaret eder. Rızkın geniş, kazancın bol olacağı anlamına da gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin aile ilişkilerinin bitme noktasına geleceğine yorulur. Rüya sahibinin üzüleceği günlerin geldiğine delalet eder.

Dondurma Yapmak

 Rüyada dondurma yapmak rüya sahibinin hayatının gidişatını değiştirecek kararlar alacağına ve bu kararların hayırla sonuçlanacağına delalet eder. Rüyada dondurma yapmak, rüya sahibinin işittiği kötü sözler nedeniyle kendini kötü hissedebileceği anlamına gelir. Kar beklediği bir işte zarar edeceğine tabir edilir.

Dondurma Yediğini Görmek

Rüyada dondurma yemek başarıyı simgeler. Rüya sahibinin dertlerinin azalacağı ve biteceği, sıkıntılı zamanlarının sona ereceği anlamına gelir. Rüya sahibi için mutlu günler yakındadır.Rüyada dondurma yediğini görmek, kısmete yorulur. Rüya sahibinin sağlığının düzeleceği ve önüne büyük kısmetler çıkacağı anlamına gelir. 

 Dondurma Almak

Rüyada dondurma aldığını gören kimse için bu rüya, hayatını güzelleştirecek ve mutlu edecek bir fırsat yakalayacağına delalet eder. Rüyada dondurma almak, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı zamanların geride kalacağı ve güzel günler yaşayacağı anlamına gelir. Kısa zamanda işlerin büyüyeceğine de yorulur. 

Beyaz Dondurma Görmek

Rüya sahibinin ailesi tarafından sevileceğine, hayırlı çalışmalarda bulunacağına ve bu vesile ile sorunlarının sona ereceğine işaret eder. Rüyada beyaz dondurma görmek rüya sahibinin kısa sürede büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinde manevi huzur hissedeceğine delalet eder. Sıkıntılı haberler gelmesine de yorulan bir rüyadır. Rüyada beyaz dondurma yemek ise rüya sahibinin hayallerinden uzaklaşacağı anlamına gelir ve beklediği yardımın gelmeyeceğine, işlerinin yolunda devam etmeyeceğine işaret eder.

 Meyveli Dondurma Görmek

Sıkıntılı bir zaman yaşarken rüyada meyveli dondurma görmek, bu sıkıntılarla ilgili kısa sürede güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kazancının kıskanılacak kadar artacağına ve çok iyi adımlar atacağına tabir edilir. Rüyada meyveli dondurma görmek rüya sahibinin etrafındaki insanlar için devamlı iyi şeyler yapmaya çalıştığına delalet eder. 

Dondurma Külahı Görmek

Rüyada dondurma külahı görmek rüya sahibinin kısmetinin hiç kapanmayacağına, hayatı boyunca huzurlu olacağına, zengin olacağına işaret eder. Hayatın güzelleşmesine, rahat bir döneme girileceğine delalet eden bir rüyadır. Rüyada dondurma külahı görmek rüya sahibinin hayallerine uzak kalacağına ve hayallerini gerçekleştiremediğine delalet eder. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşebilmesi için bir süre daha bekleyeceği anlamına gelir. 

Dondurma Paketi Görmek

 Rüyada paket dondurma görmek rüya sahibinin dostları ve sevdikleriyle bir araya geleceğine ve ailesine fayda sağlayacak işler yapacağına delalet eder. Rüyada dondurma paketi görmek rüya sahibinin iş hayatını kötü etkileyecek, yüklü miktarda zarar etmesine neden olacak sorunlar yaşayacağına işaret eder. Rüyada dondurma paketi görmek, kırgınlıkların son bulacağına ve sorunların biteceğine tabir edilir.

Dondurma Görmek

Rüyada kırmızı dondurma, mutlu günlere erişileceğine, şansın açılacağına ve kötü günlerin geride kalacağına işaret eder. Rüyada kırmızı dondurma görmek rüya sahibinin kendisini zorda bırakan insanlarla iletişimini sonlandıracağına, hayırlı bir kazancı olacağına ve büyük başarılar elde edeceğine delalet eder. 

Erimiş Dondurma Görmek

 Rüyada dondurmanın eridiğini görmek, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmediği, dost olarak bildiği insanın aslında ikiyüzlü olduğu anlamına gelir.Rüyada erimiş dondurma görmek, rüya sahibinin kendisine faydalı olmayan işlerle uğraştığına tabir edilir. Çaba gösterilen bir işin hayal kırıklığı ile sonuçlanacağına delalet eder.

Renkli Dondurma Görmek

Rüyada rengarenk dondurma görmek emeklerin karşılığının güzel bir şekilde alınacağına, bolluk ve bereket yaşanacağına, sorunların çözüleceğine delalet eder. Rüyada renkli dondurma görmek, rüya sahibinin iş yaşantısında istediği noktaya gelebilmek için daha fazla çalışacağı anlamına gelir. Hayallerinin gerçek olması için zamana ihtiyaç olduğunu simgeleyen bir rüyadır. 

 Limonlu Dondurma Görmek

Rüyada böğürtlenli dondurma görmek, rüya sahibinin ailevi sorunlarının biteceğin ve hasta bir yakınının kısa sürede şifa bulacağına delalet eder. Rüyada limonlu dondurma görmek rüya sahibinin üzüntülerinin ve sorunlarının biteceğine, yeterli bir kazanç elde etmesinin ardından kendi işini kurmaya çalışacağına delalet eder. 

 Çilekli Dondurma Görmek

Rüyasında çilekli dondurma yediğini gören kişi sınava giren bir öğrenci ise, bu rüya öğrencinin başarılı olacağı anlamına gelir. Rüyada çilekli dondurma görmek rüya sahibinin huzurlu bir hayatı olacağına ve yakın zamanda büyük sevinçler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin kısa süre içinde yoluna gireceğine, hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işaret eder. 

 Pembe Dondurma Görmek

Rüyada pembe dondurma görmek rüya sahibinin maddi sıkıntılardan uzak ve güzel bir hayatı olacağına, isminden övgüyle bahsedilen biri haline geleceğine ve dualarının kabul olacağına işaret eder. Kısmetin açılacağı, aile hayatının güzel olacağı ve yaşanan huzursuzlukların tatlıya bağlanacağı anlamına da gelen bir rüyadır. Aynı zamanda borçların artacağı ve mutluluğun biteceği şeklinde de yorumlar mevcuttur.

Böğürtlenli Dondurma Görmek

Rüyada böğürtlenli dondurma görmek, rüya sahibinin ailevi sorunlarının biteceğin ve hasta bir yakınının kısa sürede şifa bulacağına delalet eder. Rüyada böğürtlenli dondurma görmek, rüya sahibinin sevdiği insanla arasına bir daha mesafelerin girmeyeceği ve huzursuz günlerinin sona ereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hayırlı bir kimse ile evleneceğine, zor bir döneme girmek üzereyken bir dostunun yardımıyla bu durumdan kurtulacağına ve çalışmalarıyla isminden çok söz ettireceğine işaret eder.

Mor Dondurma Görmek

Bir kadın rüyasında mor dondurma görürse, geleceğe güzel bakacağına ve hayırlı bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüyada mor dondurma, mutlu ve huzurlu bir aile hayatına da tabir edilir.Rüyada mor dondurma görmek rüya sahibinin endişeli olduğu konuların birer birer çözüleceğine, kısa sürede iyi bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı ayrılığı bir türlü kabullenemediği anlamına gelen bir rüyadır. 

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim.İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Okumaktayım.4 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir