Rüyada Süslü Köpek Görmek Neyin İşaretçisidir?

Read Time:1 Minute, 45 Second

Sevgili Okurlarım,bazı rüyalar bizlere yol gösterici işaret verici olabiliyorlar.Rüyada süslü köpek görmek işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, kazancın günden güne düşeceğine alamet eder.

  • Stresi azaltmak sizden faydalanmaya çalışan kişilerden uzaklaşmanıza da yardım edebilir.
  • Bazı kişilere karşı farklı yollara sapmadan direkt konuşmayı tercih edebilirsiniz.

Rüyada beyaz süslü köpek görülmesi sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

0 0

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. 1 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir