Şans Kapıyı Çalınca’nın yeni bölümü Atv’de

Şans Kapıyı Çalıncanın yeni bölümü Atvde
Read Time:1 Minute, 27 Second

Şans Kapıyı Çalınca’nın yeni bölümü Atv’de bu akşam yayınlanıyor.

Ferit Aktuğ’un sunduğu beğenilerek izlenen yarışma programı Şans Kapıyı Çalınca’nın yeni bölümü Atv’de 11 Ağustos 2020 bu akşam yayınlanacak. Her bölümünde heyecan dolu anların yaşandığı yarışma, aile dayanışması ile muhteşem ödüllerin kazanabileceği bir eğlence programı.  Bu akşam yine eğlenceli, heyecanlı dakikaların olduğu yarışma,Ferit Aktuğ’un sunumuyla  saat 20:00 da atv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Ferit Aktuğ’un sunumu ile Şans Kapıyı Çalınca, yarın akşam üçüncü bölümüyle bu akşam saat 20:00 da! Babaların aileleri adına 50.000 lira kazanmak için mücadele ettiği bu program, birbirinden renkli ailelere konuk olacak ve sıra dışı oyunları ile kendinden söz ettirecek! Babalar, ailelerinin de desteği ile günlerce oyuna çalışacak ve stüdyoda, milyonların önünde başarılı olursa büyük ödülün sahibi olacak.

Salı akşamlarınızın eğlenceli geçmesini sağlayacak, ailecek seyredebileceğiniz bir eğlence ve yarışma programı.

 

Bu hafta kimler yarışıyor

Bu hafta Tokat ailesinden Cemil Tokat, Şişko ailesinden Yunus Şişko, Tanır ailesinden Göksel Tanır, Türk ailesinden Serkan Türk büyük ödül için aileleri adına yarışacak!

Yarışmaya katılmak için ne yapmalı

50 Bin TL’lik büyük ödülü kazanmak için yapmanız gereken tek şey evinize getirilen oyuna iyi çalışmak. Sonrasında bu oyunu stüdyoda ve ekran başındaki milyonların önünde başarıyla tamamlamak. Bu yarışmada en büyük destekçiniz aileniz!

Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu, yarışmanın ekrana gelmesiyle birlikte pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı.

Şans Kapıyı Çalınca aile babasının, bir hedef için çalışması, başarması ve bunu ‘kader anı’ denilen yarışma sahnesinde tekrarlamasına dayalı bir yarışmadır.

Aile babalarının ailesi adına 50 bin lira kazanmak için mücadele ettiği bir programdır. Programda el ve vücut becerisi, ezber, hafıza ve görsel tanıma yeteneği gerektiren oyunlar oynanacaktır. Ailelere birkaç gün çalışarak gerçekleştirebileceği oyunlar verilir.

Kaynak Atv; hürriyet

Diğer eğlence haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 1

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir