Şansımı Seveyim filmi ATv ekranlarında

Şansımı Seveyim filmi ATv ekranlarında
Read Time:1 Minute, 18 Second

Şansımı Seveyim filmi ATv ekranlarında bu akşam yayınlanacak

2017 yılı yapımı yerli film Şansımı Seveyim filmi ATv ekranlarında 17 temmuz 2020 bu akşam saat 20:00’da yayınlanacak. Türü komedi olan filmin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Baş rollerini Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer paylaşıyor. Film Cem Gelinoğlu’nun canlandırdığı şansını kaybetmiş olan baş karakter “Sebahattin’in” şansını bulma konusunda ; kalbini kırdığı insanlardan helallik alma çabasını esprili bir şekilde ele alıyor. Ferhat Ergün’ün kaleme aldığı senaryosu nedeni ile güldürürken düşündüren film seyirciye eğlenceli dakikalar geçirtiyor. Bu akşam saat 20:00 da ATv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Bazı sahneler nedeni ile +10 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Filmin Fragmanı

Filmin Konusu

Çevresinde sakarlığı ve şanşsızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattin’in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar kolay olmaz. Yaprak, yıllar önce ahını aldığı Durmuş’un kız kardeşidir ve Sebahattin’i kabul etmek için ona bir şart sunar. Sebahattin’in kendisini Durmuş’a affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini değiştirmek ve Yaprak’ın kendisini kabul etmesini sağlamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar. Sonunda şansızlıktan kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla yeniden buluşup helallik istemeye karar verir. Sebahattin helallik alabilecek midir? 

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Şansımı Seveyim
Yapım yılı ve yeri:
2017- Türkiye
Tür:
Komedi
Senaryo:
Ferhat Ergün
Yönetmen:
Ender Mıhlar
Oyuncular:
Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer

Kaynak : Atv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir