Sefir’in Kızı 27. bölüm fragmanı yayınlandı

Sefirin Kızı 27. bölüm fragmanı yayınlandı
0 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

Sefir’in Kızı 27. bölüm fragmanı yayınlandı

Pazartesi akşamlarının merakla beklenen dizisi Sefir’in Kızı 27. bölüm fragmanı yayınlandı .Bu akşam saat 20:00 da StarTv ekranlarında seyircisi ile buluşacak olan dizi yine heyecan dolu.

Bu bölümde neler olacak?

Sancar artık yürüyemeyeceğini öğrenmiştir. Nare onu bir dakika ile yalnız bırakmak istemez. Kendisinin doktor olduğunu söyleyen  Akın’nın kardeşi Sahra; Sancar’dan intikam almaya karar verir. Kahraman ile anlaşan Sahra , Nare ‘den de intikam almak için planlar yapmaya başlar. Sevgili ağabeyi Akın’ın intikamını almaya kararlıdır. Acaba Sancar ve Nare bu durumdan kurtulabilecek midir?

27. bölüm fragmanı

Dizinin Konusu

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyük elçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz. Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Keyifli seyirler dilerim

Kaynak: StarTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir