Sen Çal Kapımı yeni bölüm Faragmanı

Sen Çal Kapımı yeni bölüm Faragmanı
Read Time:1 Minute, 7 Second

Sen Çal Kapımı yeni bölüm Faragmanı yayınlandı

FoxTv’nin beğeni ile izlenen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölüm faragmanı yayınlandı . 2 Eylül 2020 bu akşam saat 20:00 da FoxTv ekranlarında seyirci ile buluşacak .

Peki 8. bölümde neler olacak?

Serkan’ın Eda’yı çalınan tasarım konusunda suçlayacak.Bu durumu fırsat bilen Selin hareket geçecek neler yapacağı ise merak konusu…. Eda’nın Serkan’a yüzüğü vermek istemesi nasıl bir etki yaratacak?

 

 

Dizinin Konusu

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. İlişki anlaşmalı bir mantık birlikteliğidir. Normalde birbirlerine karşı bir şey hissetmeyen bu iki kişi yaşadıkları anlaşmalı birlikteliğin sonunda birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Ancak gururlarından, birbirlerine aşık olduklarını bir türlü itiraf edemeyen çift bir çok kez ayrılmanın eşiğine gelir. Birbirlerini yeni tanımaya başladıklarından kıskançlıklarının ve şüphelerinin kurbanı olurlar. Etraftaki insanlar özellikle Serkan’ın eski sevgilisi bu ilişkinin bitmesini istemektedir. Acaba Eda ile Serkan arasındaki bu ilişki mutlu sona ulaşabilecek midir?

Kaynak: FoxTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir