Silverline davlumbaza renk verdi, mutfaklara neşe kattı

Read Time:25 Second

Renkler, dokular, yuvarlak hatlı formlar keyif duygusunu üst seviyelere taşıyor.

Tasarım yaşamın her alanında kendine yer açarken kişisel zevklere karşılık veren ürünler daha çok tercih edilmeye başladı. Pembe ve yeşil gibi canlı renkler mutfak teknolojilerinde trend renkler arasında…

Kişisel beklentileri ön plana alarak tasarım geliştiren Silverline, buradan hareketle ankastrede renkleri cesurca kullanmaya başladı.

Neat’in gövde tasarımında beyazın dışında farklı renkleri sevenler için trend renkler arasında yer alan sakura pembesi, somon, gri yeşil bulunduruyor. Silverline sayesinde mutfakta görmeye alışık olmadığımız renkleri artık daha sık göreceğiz.

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir