Sokak Kedileri İçin Ücretsiz Kedi Evi

2 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

SOKAK KEDİLERİ için 10. Geleneksel ÜCRETSİZ Kedi Evi dağıtımımız 7 Aralık itibaren başladı.

Kedi evlerimiz, yüksek adetli olması ve pandemiden etkilenen kargo süreçleri nedeniyle bu yıl haftalık dağıtılacaktır. 12.145 adet kedi evi dağıtımımız, Aralık ayı boyunca her pazartesi öğlen saat 12:00’ de üçer bin adet olmak üzere gerçekleştirilecektir.

Birkaç önemli hatırlatmamız var

1-Kedi evleri sadece sokak kedileri için yapılmaktadır ve bu nedenle ÜCRETSİZ verilmektedir. Ödeyeceğiniz 17.50 TL’lik bedel; kargo ve ambalaj masrafıdır.

2-HER ÜYE SADECE 1 ADET kedi evi alabilir. (Ticaret suiistimallerini engellemek için 1 adetten fazla gönderilmemektedir)

3-Kedi evlerini sadece adoremobilya.com’ dan online sipariş oluşturarak alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan, telefon veya mail yolu ile başvuru, ön sipariş veya sipariş ALINMAMAKTADIR.

4- Kedi evi siparişlerinizi yalnızca kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve Banka Havale/Eft seçeneği ile ödeme bulunmamaktadır.

5-Dağıtım günü internet sitemiz çok yoğun olacağı için yavaşlamalar veya kesintiler olabilir. Bu nedenle şimdiden üyelik oluşturmanızı önemle öneririz.

6-Alıcıdan kaynaklanan sebeplerden dolayı teslim edilemeyen siparişlerde kargo ücreti iade edilemeyecektir.

7. Kargo takibi yapabileceğiniz gönderi kodu, kayıtlı mail adresinize, siparişin ertesi günü gönderilecek mailde yer almaktadır. Kargo takibini MNG kargo web sitesi ve 0850 222 06 06 nolu MNG kargo çağrı merkezinden takip edebilirsiniz.

kedi_evi

About Post Author

Murat Yap

2000 yılında Tekno kıyamet kopacakmı derken Editörünüz Murat koptu geldi 😀 ..Teknolojiye meraklı Bilgisayar dergilerini biriktirmekle başlayan yıllarca tozlu raflarda durmasına gönlü razı olmayan yazarımız kütüphanelere ciltler dolusu dergi bağışlamıştır her daim teknolojik aç her yeniliğe meraklı paylaşımcı arkadaşımız sizlerle birlikte...
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir