Taylor Swift, ‘Evermore’ Albümünü Yayınladı

0 0
Read Time:44 Second

Taylor Swift sürpriz bir duyuruda, dün gece ET gece yarısı (10 Aralık Perşembe) yeni albümü çıkaracağını açıkladı ve son albümü “Folklore” için “kardeş” albüm olarak nitelendirdiği “Evermore” adında. Albümle birlikte “Willow” adlı albümden yeni bir şarkının videosu gelecek. Swift, soruları yanıtlamak için gece yarısı YouTube premiere sayfasına giriş yaptı.

Albüm, Jack Antonoff ve National’dan Aaron Dessner ile birlikte yazılan ve ortak yapımcılığını üstlendiği “Folklore” dan çalışma ilişkilerini sürdürüyor ve aynı zamanda yakın zamanda erkek arkadaşı İngiliz aktör olan “WB” William Broad’un da katkılarını içeriyor. Joe Alwyn. Swift’in yayınladığı şarkı listesine göre, Haim ile “No Body, No Crime” adlı bir işbirliğini de içeriyor; başlık parçasında Bon Iver (“Folklore” şarkısı “Exile” da şarkı söyleyen) ile ikinci bir düet; ve National’in destek grubu olarak “Coney Island” adında bir şarkı.

Duyuru içerdekileri bile şaşırttı: Swift, son röportajlarında yazdığını söylerken, piyasaya sürülmesine haftalar kaldı, yeni bir albümün işlerde olduğuna dair bir öneri yoktu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir