Tom Holland yeni Spider Man filminden ilk görüntüyü paylaştı

0 0
Read Time:1 Minute, 0 Second

Tom Holland, yeni Marvel filmi Örümcek Adam 3’ten (Spider-Man 3) ilk görüntüsünü paylaştı.

24 yaşındaki oyuncu, ünlü süper kahramanı yüz maskesiyle gösteren fotoğrafı Instagram sayfasında yayımladı.

Holland, Örümcek Adam’ın fotoğrafta da giydiği kıyafetine atıfta bulunarak, “Maske takın, ben iki tane takıyorum…” şeklinde iğneleme yaptı.

Ertelenen Çöl Gezegeni’nde (Dune) rol alan Beni Adınla Çağır (Call Me by Your Name) oyuncusu Timothée Chalamet, buna iki gülen emojiyle karşılık verirken çok sayıda Marvel hayranı heyecanlarını dile getirdi.

Şu anda adı belli olmayan Örümcek-Adam 3’ün çekimleri, geçen günlerde Atlanta’da yeniden başladı.

Holland’la başrolü paylaşan Jacob Batalon da Instagram’da kendi karakterinin kıyafetiyle fotoğraf paylaşınca devam filminde yer alacağını doğrulamış gibi göründü. Daha sonra fotoğraf hızla silindi.

Doctor Strange’i canlandıracak olan Benedict Cumberbatch ve kötü karakter Electro olarak geri dönecek Jamiee Foxx’la beraber HBO dizisi Euphoria’yla yakın zamanda Emmy kazanan Zendaya da filmde tekrar rol alacak.

Foxx’un oyuncu kadrosunda yer alması, karakterinin Andrew Garfield’ın Örümcek-Adam filmlerinde göründüğü düşünülünce, Marvel hayran topluluğunu şaşkınlığa uğrattı.

Şimdi birçoğu, Electro’nun filmde çoklu evren (ölü ve diri bir sürü karakteri içeren farklı dünyalar) aracılığıyla yer alacağına ve Örümcek Adam dünyasından karakterlerden oluşan kötü grup Sinister Six’in (Belalı Altılı) bir parçası olacağına inanıyor.

Örümcek-Adam 3, 12 Aralık 2021’de vizyona girecek.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir