Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi İş Birliğinde:Tanzanya’ya ‘Bir Damla Hayat’ Projesi

Read Time:42 Second

Antalya Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi iş birliğinde Tanzanya’ya su kuyusu açıldı.

Türkiye Diyanet Vakfınca sürdürülen “Bir Damla Hayat” projesi kapsamında Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi Kadın Kolları Komisyonu tarafından Tanzanya’da su kuyusu açıldı.

Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla Tanzanya’da açılarak halkın hizmetine sunulan su kuyusuna ‘‘Hazreti TDV Antalya Şubesi Hz. Aişe Su Kuyusu’’ adı verildi.

Kısa süre önce Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi bünyesinde kurulan Kadın Kolları Komisyonunun su kuyusu ile ilk icraatına imza attığını belirten Antalya İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şube Başkanı Osman Artan, “Kısa süre önce kurulan ve kısa zamanda önemli faaliyetlere imza atan Kadın Kolları Komisyonumuzun bu hizmeti takdire şayandır.”dedi. 

Müminler kardeştir şiarıyla bu çalışmaların yapıldığını vurgulayan Artan, ‘‘Kardeşlerimizin yüzlerindeki tebessümü ve bizlere olan muhabbetini görmek bizleri mutlu etti. Bu manzara, hayır yolunda sarf etmiş olduğumuz gayretimizi artırıyor.” ifadelerini kullandı.

1 0

About Post Author

Yasemin ACAR

İ.Ü. Okul Öncesi Öğretmeni Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. Bir yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com da yazarlık yapmaktayım. İnsanların faydalanacağı bilgileri araştırıp kendi bilgilerimi de katarak yorumlayıp sizlerle paylaşan bir yazarım. Veee bunları yapmaktan çoook keyif alıyorum... Beni takip edip yazılarımı okumaya devam edin lütfennn:)))
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir