Uzaydan Gelen Fırtına filmi KanalD ekranlarında

Read Time:1 Minute, 18 Second

Uzaydan Gelen Fırtına filmi KanalD ekranlarında  7 Temmuz 2020 bu akşam yayınlanacak.

2017 yılı yapımı yabancı film Uzaydan Gelen Fırtına filmi KanalD ekranlarında bu akşam 7 Temmuz 2020 saat 20:00 da yayınlanacak. Türü bilim kurgu, gerilim, aksiyon olan filmin yönetmen koltuğunda Dean Devlin oturuyor. baş rollerini Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish paylaşıyorlar. Teknolojik çekim teknikleri ile gerçekleştirilen sahne çekimleri seyirciye görsel bir şölen yaşatıyor. Heyecan dolu film buakşam KanalD ekranlarında saat 20:00 da seyirci ile buluşacak. Bilim kurgu severlerin izlemek isteyebileceği bir film.

Bazı sahneler nedeni ile +16 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur

Filmin Fragmanı

Filmin Konusu

Dünya’nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluştururlar. Uzaya yerleştirdikleri bu sistem arıza yapınca Dünya’yı korumak yerine ona saldırmaya başlar. Bu;  uzaya yerleştirilen uydu sayesinde dünyadaki tüm hava olayları kontrol edilebilmektedir. Yağmurun yağması ve mevsimlerin değişmesi, istenilen yerde fırtına ve hortumları oluşturma gibi çeşitli hava olayları yapılabilmektedir. Cihazı kontrol eden tüm felaketleri kontrol eder. Uzaydaki cihaz Dünya çapında bir jeostrom oluşturur ve dünyadaki her şeyi yok edecektir. Eğer zamanında kapatılırsa dünya kurtulacaktır. Ancak uzayda bulunan bu cihaza ulaşmak için bir yol bulunmalıdır. Acaba bir çözüm bulabilecekler mi? Dünya sonunda kurtulabilecek mi?

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Geostorm
Yapım yılı ve yeri:
2017- ABD
Tür:
Bilimkurgu, Aksiyon
Senaryo:
Dean Devlin, Paul Guyot
Yönetmen:
Dean Devlin
Oyuncular:
Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish

Kaynak:KanalD

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir