Yeni yıla özel dekorasyon önerileri ile evinizi renklendirin ?

Read Time:57 Second

Yeni yılda evinizin havasını değiştirmek ve yeni yılı sıcak bir dekorasyonla karşılamak için yapılabilecek pek çok dekoratif değişiklik bulunuyor. Evinizde kullanacağınız renk kombinasyonu ile odanın havasını tamamen değiştirerek farklı bir ortam yaratabilirsiniz.

Yeni yıl denilince ilk akla gelen, aile ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz keyifli vakitler. Mutlu ve sıcak bir ortam için  yılbaşı dekorasyonunuzu sıcak renkler ve eğlenceli bir dekorasyon ile oluşturabilirsiniz.

 

Yılbaşı dekorasyon önerileri arasında en çok kullanılan öge ışıklandırma biliyorsunuz ki. Dilerseniz yılbaşı ağacı, dilerseniz duvar ya da pencere süslemeleri için kullanabileceğiniz küçük ışıklandırmalar ile evinizde hareketli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 

Tüm dünyada en çok kullanılan kırmızı ve yeşil renklerde dekorasyon ögeleri, evlere huzurlu ve sıcak bir hava katıyor. Yılbaşı süslemelerinde artık doğal ögelere daha çok yer veriliyor. Yeşil bitkilerden oluşan kapı süsleri, sarmaşık bitkilerin dekorasyonlar, kozalaklar ile oluşturulan duvar ya da masa süsleri ve tabii ki yılbaşının en popüleri olan çam ağacı… Canlı ya da yapay dekoratif bitkilerle renklendirilen evler, yeni yıl ruhunu yansıtmak için uygun seçenekler arasında.

Ayrıca çocuklu aileler, yılbaşı dekorasyon hazırlıklarında keyifli bir aktivite olan ev süsleme işi için çocuklarınızı da görevlendirebilirsiniz. Ailece uygulayacağınız görev paylaşımı sayesinde eğlenceli bir gün geçirebilir, çocuklarınızla yeni yıl heyecanını paylaşabilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir