Arka Sokaklar 561.bölümü ile KanalD’de

Arka Sokaklar 561.bölümü ile KanalD'de
0 0
Read Time:1 Minute, 36 Second

Arka Sokaklar 561.bölümü ile KanalD’de seyirci ile buluşuyor.

Kanal D’nin unutulmaz dizisi her cuma akşamı olduğu gibi 16 Ekim 2020 bu akşamda tüm heyecanı ile devam ediyor. Klasik haline gelen dizi yeni bölümü olan   Arka Sokaklar 561.bölümü ile KanalD’de saat 20:00 da bu akşam yayınlanacak.

Bu bölümde neler olacak?

Mesut, oğlu Tunç’u kendi cezaevine naklettiren Özcan ile hesaplaşıyor! Özcan, Mesut’tan intikamını alabilmek için Tunç’u kendi cezaevine naklettirmeyi başarır. Bunu duyan Mesut çok sinirlenir. Soluğu hemen cezaevinde alır. Özcan’ı gören Mesut, Selin’in müdahale etmesine zaman kalmadan üzerine atlar. Özcan’ı, Mesut’un elinden zor alırlar. Daha da bilenen Özcan, Mesut’u yıkacak bir olaya imza atmak ister. Tunç’un bir parmağını keserek Mesut’a göndermeyi düşünür. Özcan, Mesut’a ders vermek için Tunç’un parmağını kesecek mi? Mesut, oğlunu düştüğü kötü durumdan kurtarabilecek mi? Mesut ve Özcan arasında neler yaşanacak?

Ezgi ve Cemal birlikte çıktıkları operasyon kötü bir durum yaşarlar. Peşinde oldukları adamlar hem Ezgi’yi, hem de bir kadını rehin alırlar. Cemal hemen silahına davranarak Ezgi’yi rehin alan adamı vurur; fakat, diğer adam da Cemal’i vurur. Cemal’in aldığı yara ölümcül mü? Ezgi ve Cemal bu durumdan kurtulabildiler mi?

561. bölüm fragmanı

Dizinin Hikayesi

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Keyifli seyirler dilerim

Kaynak : KanalD

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

 

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir