Avatar: The Last Airbender’ın Yayınlanmayan Pilot Bölümü İzlenmeye Açıldı!!

Read Time:1 Minute, 18 Second

Dünyanın en çok izlenen ve en başarılı animasyonları arasında yer alan Avatar: The Last Airbender’ın daha önce yayınlanmamış olan pilot bölümü izlemeye açıldı. 

Pek çok kişiye göre dünyanın en iyi animasyon yapımları arasında yer alan Avatar: The Last Airbender (ATLA), başrolündeki Aang, Katara, Sokka, Toph, Zuko gibi karakterlerle hafızalara kazınmıştı. Yapımın pilot bölümü ortaya çıktı.

Son dönemde hem ATLA hem de The Legend of Korra, Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Orijinal serinin yaratıcıları Netflix’in gerçek oyuncularla yapacağı uyarlamadan ayrıldıklarını açıkladığında da seri yıllar sonra yeniden gündemi ele geçirmişti.

Dizinin pilot bölümü, Nickelodeon’un Twitch kanalında yayınlandı. Yayında yapımdaki element bükme tekniklerinin ilham aldığı dövüş sanatları hakkında da bilgiler yer alıyor. Ve bölümlerde de gerçek anlamda yapımın mutfağını görüyoruz. 

Öte yandan dizideki karakterler Aang, Zuko, Sokka ve Katara’nın ilk hallerini de bu bölümde görüyoruz, ancak bir karakterin ismi burada Kya olarak geçiyor. Öte yandan bölüm tek parça olarak verilmiyor, arada açıklamalar ve farklı röportajlar da yer alıyor.

Twitch yayınının toplam süresi 43 dakika ve daha önce yayınlanmamış olan pek çok sahneyi görebilmemizi sağlıyor. Ne yazık ki görüntülerde Türkçe altyazı bulunmuyor.

Avatar çok farklı olabilirmiş

Pilot bölüme bakıldığı zaman ilk bölümün pek de serinin son haliyle benzerlikler taşımadığı görülüyor. Öte yandan dizinin dikkatli izleyicileri, bu bölümdeki bazı konseptlerin daha sonra farklı şekillerde ortaya çıktığını da görecektir.

Avatar: The Last Airbender daha önce Nickelodeon’da yayınlanmış ve büyük bir başarı yakalamıştı. Ardından da o yapımdan yıllar sonrasını anlatan Legend of Korra gelmişti. Öte yandan yapımın pilot bölümün izinden gitseydi aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı ise cevabını asla öğrenemeyeceğimiz bir soru olarak kalacak gibi duruyor. 

0 0
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir