nadaisnada ile sanat duvarınızda yer alacak

0 0
Read Time:2 Minute, 9 Second

Web sitesi nadaisnada ile sanat duvarınızda yer alacak

İnternette sanat ile ilgili sitelerde gezinirken nadaisnada’ya rastladım. Siteyi incelerken bu olağanüstü tasarımların herkes tarafından görülmesi gerektiğini düşündüm. Öğle güzeller ki her bir tasarımda kendimden bir parça buldum. Tüm tasarımların markanın sahibi Tolga Çelikkan tarafından yapılan,  nadaisnada ile sanat duvarınızda yer alacak .

Bu tasarımlar duvarla buluşabilmesi için ciddi bir emek harcamış. Her eserin kendine özgü bir hikayesi ve edebi bir anlatımı var. Siz de bu hikayeleri duvarlarınızda yaşatmak isterseniz muhakkak bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ederim. Hayata dokunan metalden yapılmış her bir tasarımlarda ayrı ayrı dünyalar bulacaksınız.

 

nadaisnada ile sanat duvarınızda yer alacak
Eserin adı: Şimdiki Geçmiş Zamanda
Eserin hikayesi

Tolga Çelikkan;  zamanın ve mekanın ötesinde olan eserleri herkesin kendinden bir parça bulabileceği tasarımlarla üretiyor. İki boy seçeneği ile sunulan eserlerden birinin veya daha fazlasının duvarlarınızda yer almasını isteyebilirsiniz.

Eğer siz de benim gibi Küçük Prens hayranıysanız bu metalden eseri mutlaka almak isteyeceksiniz.

nadaisnada ile sanat duvarınızda yer alacak
Eserin adı: Unuttuğum şeyler
Eserin hikayesi

Eserler 2mm lik metalden yapılıyor duvarın 1,5cm önünde durmasını sağlayan aparatlarla da adeta canlanıyor. Bir hikayesinin olduğunu bilmek bu eserlerin her birine bir ruh katıyor. Üstelik bu eserlerin fiyatları oldukça uygun.

Her kesimden kullanıcıya hitap eden bu eserlerden satın almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden nadaisnada.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnstagram adresinden  yeni tasarımları takip edebilirsiniz.

Birbirinden farklı tüm eserleri ziyaret edip görmek veya satın almak isterseniz  Buraya tıklayın

Tolga Çelikkan

Tolga Çelikkan hakkında kısa bilgi:

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra tasarım firmalarında grafik tasarımcı olarak çalıştı ve kendi tasarım şirketi Grafoman’ı kurdu. Uzun yıllar reklam ve marka oluşturma sektöründe çalıştıktan sonra önceden karaladığı
ilüstrasyonlarını birer ürüne çevirip sanatın içinde olmaya karar verdi. Ürünlerinde kendini ifade ederken çok sevdiği metali kullandı. Mesleğinde değişim isteyip sanata dönme hikayesini de web sayfası nadaisnada’da şu sözler ile ifade ediyor:
Tekrar sevmeye severken üretmeye başladım. Korkularım azaldı ve hayatımdaki her şey yer değiştirdi. Kendime yaklaştıkça yaratana yakınlaştım. Ürettikçe dönüştüm, dönüştükçe paylaşmak istedim.

Tüm tasarımlar için nadaisnada sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Birçok tasarım arasında inceleme yapabilir ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz. İnstagram adresini takip ederek yeni tasarım metal duvar tablolarını herkesten önce görebilirsiniz.

nadaisnada iletişim bilgileri:

instagram: .@nadaisnadaart

Telefon:  (+90) 0533 475 43 04

e-mail:  [email protected]

ADRES: Şehit Cevdet Özdemir Mah. 1345 Cad. 28/6 ÇANKAYA / ANKARA

 

Diğer sanat haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir