Sahte Gamze Yapmanın Yöntemleri Nelerdir?

Read Time:1 Minute, 7 Second

Yüz gamzelerini çok seviyorsanız, keşke benim de gamzelerim olsa diyorsanız bazı  yöntemleri deniyerek gamzeniz olmasını sağlayabilirsiniz.Tek derdiniz bu olsun diyoruz ve bu yöntemleri sizlere en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz 🙂

1.YÖNTEM 

Makyaj ile sahte gamze oluşturmak oldukça kolaydır. Açık kahverengi göz kalemi ile yanağınızda gamze olmasını istediğiniz yere bir virgül yapın ve fırça ile dağıtın. Sonrasında pudra ya da fondöten yardımıyla üzerinden geçin.

2.YÖNTEM 

Bu bir yüz egzersizi değil sevgili okur. Şişe kapağı yöntemi anlık olarak yanak gamzesi oluşmasına yardımcı olacak. Fotoğraf çekinirken yanak gamzesi görüntüsünü yakalamanızı sağlar. Bunun için temiz bir su şişesi kapağını ağzınıza alın. Kapağın iç kısmı yanağınıza değmeli. Ardından işaret parmağınızla kapağın çukur kısmına gelen yerin üzerine bastırın. Yaklaşık 3 dakika bu işlemi uyguladıktan sonra anlık olarak yanak gamzesine sahip olabilirsiniz.

3.YÖNTEM 

Parmaklarınızla yanaklarınıza baskı yöntemini uygulayın. Elinizin baş veya işaret parmağıyla gamze oluşmasını istediğiniz noktaya baskı yapın. Parmağınızın ucuyla uyguladığınız bu baskıyı her gün 5 dakika boyunca, günde 2 defa yapmalısınız. Parmak ucu yerine kalemin arka kısmını da kullanabilirsiniz.

4.YÖNTEM 

Her gün yanağınızı emerek balık ağzı ifadesini 10 dakika boyunca yapın. Bu yüz egzersizini düzenli olarak uygulamak iyi bir sonuç almanıza yardımcı olabilir.

2 0

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. 1 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir