Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı
0 0
Read Time:1 Minute, 44 Second

Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Bu sezon yeni başlayan ShowTv’nin çiçeği burnunda dizisi Şeref sözü 2. bölüm fragmanı yayınlandı . Yeni bölüm 21 Eylül 2020 bu akşam saat 20:00 da ShowTv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Yönetmenliğini  Cevdet Mercan yaptığı dizinin sahne çekimlerinde kullanılan teknik ekranda adeta bir görsel şölen oluşturuyor. Dizinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme alıyor. Dizi de kullanılan manzara sahneleri izleyiciye oradaymış hissi veren cinsten. Keyifli seyirler dilerim.

Bu bölümde neler olacak?

isra’yı gören Yasemin, Mustafa’yı alıp kaçar. Emsal, İsra’nın gitmesi gerektiğini Cihan’a söyler. Ancak Cihan Adabeyli’nin Emsal’e “İsra’ya aşığım!” der. Emsal yine de İsra’yı göndermek ister. Yasemin Mustafa’nın kaybolmasına sebep olur. Adabeyli Ailesi, Mustafa’yı bulmak için  Cihan adadaki herkesi alarma geçirir. Mustafa bulunabilecek mi? İsra ‘yı göndermeye çalışanlar başarılı olabilecek mi?

2. bölüm fragmanı

 

Dizinin Konusu

Kahraman bir adamın, geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin, zor coğrafyalardaki, zor hayatların, köklerine sahip çıkarken, kendini de etrafını da yakıp yıkanların, evlat sevgisinin, imkansız aşkların, ölümün kıyısından kurtulmuşların, bir “Ada Masalı”nın ve şerefli olmanın hikayesi…

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son çare Cihan’ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına atlayıp Lübnan’a gider! Faruk İsra’nın eski nişanlısıdır. Beyrut’un her yerinde İsra’yı ve çocuğunu ararken, Cihan hayatını değiştirecek bir karar vermek zorunda kalır. İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle Adabeyli Adası’nda tüm düzen alt üst olacaktır… Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin sırları ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir. Verilen ‘Şeref Sözü’ geride kalan her şeyin yıkımına ve çok büyük acılarla sınanacak destansı bir aşkın doğumuna sebep olacaktır. İsra ve Cihan mutlu olabilecekler midir?

Kaynak: ShowTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir