Telefon Kılıfı Süsleme Fikirleri!

Read Time:48 Second

Telefon kılıflarınıza en az telefonunuz kadar özen gösteriyorsanız, tam size göre bir konuya denk geldiniz! Eskimiş, rengi solmuş, kirlenmiş telefon kılıflarınızı atıp yenisini almanızı engelleyecek muhteşem geri dönüşüm fikirler derledim! Kendi tarzınızı yansıtacak telefon kılıfları yapabileceğiniz muhteşem fikirler!

  • Şeffaf kılıfınız varsa buna bayılacaksınız. “Eğer yoksa da fiyatları süslü kılıflardan çok çok ucuz!” 

  • Şeffaf kılıfınızın kalıbını bir kağıdın yada kartonun üzerine çıkarın “kamerasını sakına atlamayın.” Ve buradan sonrası sizin hayal gücünüze kalmış. Rengarenk boyayabilir, kendi tarzınızda çizimler yapabilir,  yazılar yazabilir,  İnternet’ten resimler çıkarıp sticker haline getirerek yapıştırabilir yada orjinal sticker varsa elinizde onları kullanabilirsiniz. Ve yapmanız gereken tek şey kestiğiniz kağıdı kılıfın içine yerleştirmek . İşte bu kadar basit bir yöntemle sadece sizlere özgü kılıflara sahip olabilirsiniz…

  • Sade kılıflarınızı stickerlar ile doldurun! 

 

  • Sevimli doodlel’lar çizin! 

  • Renkli ve desenli bantları telefon kılıflarınıza yapıştırarak yine kendinize çzgü kılıflar elde edebilirsiniz.

 

  • Ojeler ile muhteşem telefon kılıfı yapabilirsiniz.

  • Ve son olarak da renkli sticker boncuklar kullanarak muhteşem ve şık kılıflara sahip olabilirsiniz. 

 

2 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
60 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
20 %
Angry
Angry
20 %
Surprise
Surprise
0 %

1 thought on “Telefon Kılıfı Süsleme Fikirleri!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir