Yeni Hayat dizisi yeni fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat dizisi KanalDde  başlıyor
Read Time:1 Minute, 31 Second

Yeni Hayat dizisi yeni fragmanı yayınlandı

KanalD nin perşembe akşamları yayınlanan Yeni Hayat dizisi yeni fragmanı yayınlandı . Bu akşam saat 20:00 da ekranda seyirci ile buluşacak olan dizinin 3. bölümünde neler yaşanacak?

Yasemin ve Timur ‘u yola çıkmaya ikna eder. Timur’dan kurtulmanın planını yapan Yasemin  isteğine ulaşabilecek mi? Timur  Yasemin’in gitmesine izin verecek mi? Yasemin, Adem’in ilgisini çekmeye çalışır.  Adem kabullenmez. Ancak onun tarafında da işler değişmektedir. Yasemin Timur’la çıktıkları yolda silahlı adamlar tarafından kaçırılır. Timur hemen Adem’i arayıp Yasemin’in kaçırıldığını haber verir. Adem acaba Yasemin’i bulabilecek mi? Bu akşam KanalD ekranlarında saat 20:00 da yayınlanacak.

3. bölüm Fragmanı

Dizinin Konusu

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına bir iş fırsatı çıkar. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece ile beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem’in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur.

Adem’in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yeni bir hayata başlarlar. Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkânsız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerlerine çekmek demektir. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Adem’in karısı Nevin ise, kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur.

Kaynak: KanalD

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir