13 Aralık Günlük Astroloji

1 0
Read Time:2 Minute, 11 Second

13 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

13 Aralık Günlük Astroloji günlük özet yorumuna göre günü keyifli pozitif neşeli geçirebilir, bilgilerimizi başkaları ile paylaşıp kendimizi de geliştirecek fırsatlar yaratabiliriz. Cesaret ve motivasyonumuz yüksek, ancak hareketlerimizi geçmişten ve bildiğimiz alanlardan ziyade yeni ve geleceğe yönelik amaçlarımız için yapmalıyız. Bazı aksilik ve yavaşlatan durumlar yaşansa da iyimserliğimizi koruyup devam edebiliriz. Aynı anda çok fazla şeyle ilgilenmek yerine, bir seferde tek şeye  enerjimizi vererek daha verimli olabilirsiniz. Kendimizi net, açık ve dürüstçe ifade etmek çok önemli. İletişim kazaları, anlaşmazlık, yanlış anlaşılmaya açığız.

 

13 Aralık Günlük Astroloji – Ay Yay’da:

05:39’dan itibaren ay tüm gün Yay’da. Hayata olumlu bakacak, özgürlük, macera duygunuz artacaktır. Meraklı olacak, bir şeyler öğrenmek, bilgi kültürünüzü genişletmek isteyeceksiniz. İlgilendiğiniz konuda derinleşebilirsiniz. Eğitim almak, bir konuda uzmanlaşmak için çok uygundur. Yayım, basım, medya, uluslararası ilişkiler, ticaret, yabancılar, üniversite ile ilgili konular gündeme gelebilir. Kendimizi pozitif, motive, cesur, atak, hareketli hissedeceğiz. Kendi düşünce ve inançlarımıza çok güvenebilir, başka fikirlere açık olmayabiliriz. Felsefe, fikir tartışmalarına girmek, inanç gibi konularda tutucu fanatik davranışlar sergilemek görülebilir.

 

13 Aralık Günlük Astroloji,

Mars’ın Güneş

Arasında olumlu açısı bugün de devam ediyor. Cesaret gerektiren işlerde başarılı olacağımız gösteriyor. Kendimizi gösterebilir, risk alabilir, yeni işlere kararlılıkla girişebiliriz.

Mars’ın ay düğümleri

Arasındaki olumlu açı hayatımızda bizi ileriye götürecek konularda adımlar atmaya, hareket etmeye, motivasyonlu olmaya yöneltiyor. Aklımızı bilgimizi kullanabilir, ticaret, iletişim, yayıncılık, ulaşım, eğitim konularında yeni işlere girişebiliriz. Eski bilgilerimiz inançlarımızı gözden geçirip, eskimiş yöntemler yerine denenmemiş yeni yollara girmekte fayda var.

 

13 Aralık Günlük Astroloji – Jüpiter Satürn kavuşumu

Devam ederken, sorumlulukların arttığı, bazı sıkıntıların bizi zorladığı,  elimizi kolumuzu bağladığını görebiliriz. İşlerinizi tamamlamak, büyütmek için geçmeniz gereken son dönemeç olabilir. Bu süreçte sorumluluklarınızı bilir, yerine getirirsek yakında hayatımızda yeni gelişimleri görebileceğiz. Biraz daha dişimizi sıkmamız gerekiyor.

 

13 Aralık Günlük Astroloji,

Merkür ve Neptün

Kare açı ile bir araya gelirken, kendimizi ifade etmekte, anlamak, anlatmakta zorlanabiliriz. Yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar, iletişim problemleri, mesajların yanlış yere gönderilmesi, kandırmalar yaşanabilir.

Merkür ve Güney Ay Düğümü,

Kavuşumu dikkatinizi dağıtıp, birden fazla şeyle aynı anda ilgileneceğiniz, geçmişten gelen fikir ve düşüncelerin etkisine girebileceğinizi gösteriyor. Çok ve boş konuşmak yerine, net olmak, dağılmamak, dürüst olmak ve başka fikirlere karşı açık görüşlü olmak önem kazanıyor.

 

Gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • Güne girişte ilk saatlerde ay Venüs açısı aşk, ilişki, ortaklıkları desteklerken, huzurlu bir atmosferde yaratıyor.
  • Öğle saatlerinde iyileştirici açılar var. Hem beden  hem ruh yaralarımıza şifa bulabilir, özellikle başkalarına şifa olabiliriz.
  • Akşam üstü saatlerinde bizi gerginleştiren, beklenmedik, kontrol dışı durum ve hisler ortaya çıkabilir. Özgürlük ihtiyacımızın arttığını görebiliriz.
  • Günün devamında ayın belirli bir açısı olmayacak. Keyifli, neşeli, pozitif, hayattan keyif alabileceğiniz bir akşam geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir