Adele, hayatını değiştiren kitabı açıkladı

0 0
Read Time:1 Minute, 13 Second

“Someone Like You”, “Hello” gibi şarkılarıyla tanınan Britanyalı pop şarkıcısı Adele, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayatını değiştiren kitabı açıkladı. Kısa süre önce verdiği kilolarla gündeme gelen Adele, geçirdiği değişimle pek çok kişiyi şoke etmişti.

Glennon Doyle’un “Untamed – Stop Pleasing, Start Living” (Yabani – Memnun etmekten vazgeçin, yaşamaya başlayın) kitabının kapağını paylaşan ünlü şarkıcı, kitabın “beyninizi sarsacağını ve ruhunuzun çığlık atmasına neden olacağını” söyledi.

Ünlü şarkıcı kitabı okuduktan sonra “kendisi için hazır olduğunu” belirtti. Adele paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

‘Eğer hazırsanız, bu kitap beyninizi sarsacak ve ruhunuzun çığlık atmasına neden olacak. Bu kitabı okuduktan sonra kendim için çok hazırım! Sanki ilk kez vücuduma girmişim gibi. Gerçekten gevşeme ve kendisine sıkıca tutunma kapasitesine sahip herkes bunu yapsın, okusun, yaşasın, deneyimlesin.’

 

Adele ayrıca, kitabı okurken bir kalem bulundurmayı da önerdi. Şarkıcı kitabı okurken pek çok önemli kısmın not alınması gerektiğini söyledi.

Adele ayrıca şu ifadeleri ekledi:

‘Sadece kendi neşemden, mutluluğumdan ve özgürlüğümden sorumlu olduğumu bilmiyordum! Özgürleşmemizin etrafımızdakileri de özgürleştireceğini kim biliyordu? Çünkü ben bilmiyordum!! Tıpkı bir Disney karakteri gibi stresli, dağınık, kafası karışık ve kendimizi düşünmememiz gerektiğini sanıyordum.’

Ünlü şarkıcının paylaşımını Katy Perry de beğenerek destekledi. ABD’li oyuncu Reese Witherspoon da Doyle’a dair övgülerde bulunmuştu.

Adele’in bahsettiği kitap bu yıl Mart’ta yayımlanmıştı.

Doyle’un ifadelerine göre “her birimiz sınırlar koyacak, bedenlerimizle barışacak, öfkemizi ve kalp kırıklığımızı onurlandıracak ve en gerçek, en çılgın içgüdülerimizi açığa çıkaracak kadar kendimize güvenmeye başlayabiliriz.”

 https://www.instagram.com/p/CD4-gPAgkDl/?utm_source=ig_embed

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir