Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı
1 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı

ShowTv nin her pazartesi akşamı ekranlara gelen ve heyecanla beklenen Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı . 9 Kasım 2020 bu akşam ShowTv ekranlarında saat 20:00’da seyircisi ile bulaşacak olan dizinin bu bölümünde yine heyecan dorukta.

102. bölümde sizi neler bekliyor?

Efsun’la yaşadığı yüzleşme sonrası öğrendikleri yüzünden Cumali yıkılır. Cumali’yi Efsun’a silah doğrultmuş şekilde yakalayan Yamaç onu durdurmaya çalışır. Çağatay, Yamaç’ı çok zorlayacak bir sınava sokar. Yamaç’ın girdiği operasyon heyecanı yükseltirken, Selim ile karşı karşıya geldiği anlarda nefesler tutuluyor. Evde, kadınlar arasında ortam iyice gerilir. Yamaç, iki güzel haber alarak biraz da olsa rahatlayacak, Koçovalı kardeşlerin birbirine silahlarını doğrultur. Silah patlar vurulan kim olacak?

102. bölüm fragmanı

Dizinin Konusu

İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar.

Koçovalılar’ın düşmanları bitmez. Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur’un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı

Kaynak: ShowTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir