‘Geleceğe Nefes’ kampanyasında rekor kırılıyor

Read Time:21 Second

Kampanyada ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan dikti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ’11 milyon fidan toprakla buluşuyor’ etkinliği kapsamında fidan dikim törenine katıldı. İlk fidan, Cumhurbaşkanı tarafından dikildi. Proje 81 ilde eş zamanlı gerçekleştiriliyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan Türkiye genelinde gerçekleştirilecek Geleceğe Nefes” seferberliği kapsamında, Endonezya’ya ait olan “1 saat içinde en fazla fidan dikme” rekorunun kırılması için 11 milyon fidan dikiliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Ankara’da fidan dikme etkinliklerini ilk fidanı dikerek başlattı..

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

2 thoughts on “‘Geleceğe Nefes’ kampanyasında rekor kırılıyor

  1. Çok güzel faydalı ve anlamlı bir kampanya.. Böyle hep bilinçli insanlar olarak ülkemizin ve doğanın güzelleşmesi için faydalı şeyler yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir