Kadınların Gözdesi Sinoz’dan Yepyeni Alışveriş Uygulaması

Read Time:1 Minute, 23 Second

Sinoz Kozmetikten Güvenli Alışveriş için Sinoz Aplikasyon

Sinoz Kozmetikten Güvenli Alışveriş için Sinoz Aplikasyon

İster telefon ister tablette güzellik bir tık uzaklıkta

Türkiye’nin beğenilen yerli kozmetik markası Sinoz, kalite ile uygun fiyat avantajını bir tık öteye taşıyacak ve e-ticaret alışkanlığını kolaylaştıracak yeni aplikasyon geliştirdi. Sinoz aplikasyonu hem İOS hem Android cihazlardan kullanılmaya başlandı.

Yerli kozmetik markamız Sinoz, teknolojik alt yapı çalışmalarının ardından uygulamasını çıkardı. E-ticaret alanında attığı adımlarla ve geliştirdiği stratejilerle güçlü marka olma yolunda ilerleyen Sinoz, tüketici alışkanlığını hızlı alışveriş deneyimi ile birleştirdi. Sinoz uygulaması ile hem yeni kullanıcılar hem de mevcut müşteriler iOS ve Android’den hızlıca indirip kurdukları aplikasyon sayesinde hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi yaşayacak.

E-alışveriş deneyimini bir tık öteye taşıyacak Sinoz uygulaması

E-ticaret alanında 15 yılı aşan deneyimini teknolojik alt yapı ve Ar-Ge çalışmalarıyla güçlendiren yerli kozmetik markası Sinoz, profesyonel bakımı bir tık uzaklığa taşıyacak yeni uygulamasını çıkardı. İOS ve Android telefonlardan kolayca indirilip kurulan uygulama ile artık her an kişisel bakıma ulaşmak mümkün. 100’den fazla profesyonel ürün seçeneğiyle güzelliğine önem verenleri bekleyen Sinoz’un yeni uygulaması ile ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci, “Sinoz 15 yılı aşan profesyonel bakım ürünleri üreten ve katma değer yaratan yerli bir marka olarak e-ticaret alanında farkındalığı güçlendirmeye devam ediyor. E-ticaretten alışverişte yeni bir prensip geliştiren ve bundan 15 yıl önce kozmetikte ilk online deneyimi sunan Sinoz, artık bir tık uzakta her an telefon ve tabletlerden ulaşılabilir oldu. Kullanıcılarımız, teknolojik alt yapısının hazırlığını tamamladığımız uygulamamıza İOS ve Android tüm elektronik cihazlardan ulaşabilir kolay ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirler. Teknolojik alt yapı çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkarmak e-ticaret alanında ilerleyen her markanın görev ve sorumluluğudur” dedi.

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir