Netflix , Dark Hayranlarını Bu Haberle Sevindirdi

Read Time:1 Minute, 7 Second

Netflix  platformu bizi şaşırtmaktan başka bir şey yapmadı, çünkü en son sürümleriyle sadece bizi serinin yeni sezonunu beklemede tutmayı başarıyor.

İlk sezon 2017’de gelen ve sadece daha fazlasını görmek istememizi sağlayan Dark davası budur ve başlangıçta Stranger Things ile karşılaştırılmasına rağmen, yavaş yavaş hikayenin tamamen farklı olduğunu görüyoruz.

 

En iyi dizi olarak taçlandırıldığını da unutmayalım

Sadece birkaç hafta önce, TV dizilerini ve filmleri derecelendiren bir web sitesi olan Rotten Tomatoes,% 94’lük bir puan verdi ve Netflix’te en iyi dizi olarak konumlandırdı ve % 93’lük bir derecelendirmeye sahip Stranger Things’ten daha iyi olduğu gözlemlendi.

Netflix bize iki haber verdi

İkinci sezonun yayınlanmasından sonra ve hayranlar arasında bölümlerden birkaç gün sonra, üçüncü sezon hakkında bazı spekülasyonlar ve söylentiler olmaya başladı; Ancak, içerik oluşturucu , resmi Instagram hesabındaki bir gönderi yoluyla bir ay önce serinin üçüncü ve son sezon üretimini resmi hale getirmişti .

Öte yandan, 26 Mayıs 2020‘nin şafağında Netflix şirketiDark’ın üçüncü sezonu için fragmanı yayınladı , bu yüzden hayranların çoğu  heyecanlandı, çünkü bir yıl bekledikten sonra nihayet en sevdiği karakterler hakkında ve diziye dair her şeyi biliyor olacaklar.

Elveda etmek üzere olabiliriz

Bir yıl bekledikten sonra nihayet üçüncü sezonunu 27 Haziran’da Netflix’e yayımlanacağını  biliyoruz ve yaratıcıları, yapımcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese‘nin, geleceği yaratmak geçmişi yeniden yaratmaktan çok daha karmaşık, bu yüzden bizim için hala birçok sürprizleri var.

Jonas’a ne olacağını öğrenmeye hazır mısınız?

 

1 0

About Post Author

Sevda AYDIN

Merhaba ! Ben Sevda İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum. Seyahat etmeyi, okumayı ve yazmayı seviyorum. Şuan Teknolojixhaber.com ve LaFLaF.net 'de yazar olarak devam etmekteyim.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir