Netflix Türkiye’nin Kasım Ayı Programı

Netflix’in Kasım 2020 itibarıyla izleyici ile buluşturacağı içerikler belli oldu. Aralarında The Crown, Midas’ın Müritleri ve Virgin River gibi diziler Kasım ayında Netflix’e gelecek.

Netflix Türkiye, kasım ayında da yepyeni dizi, film ve belgeselleri izleyicilerle buluşturacak. İşte, Netflix’de önümüzdeki ay öne çıkanlar yapımlar…

THE CROWN: 4.SEZON (15/11/2020) – DİZİ

1980’lerde Elizabeth, Başbakan Margaret Thatcher ile çeşitli çatışmalar yaşarken Prens Charles, Lady Diana Spencer ile çalkantılı bir evliliğe adım atar.

MİDAS’IN MÜRİTLERİ (13/11/2020) – DİZİ

Milyoner bir yayıncı, tam kendisini suçlayan bir haber yayınlanmak üzereyken bir şantaj notu alır. Artık insanların yaşamı onun vereceği karara bağlıdır.

VIRGIN RIVER: 2. SEZON (27/11/2020) – DİZİ

Nişan, bebekler, kalp kırıklığı ve cinayet… Mel Monroe, küçük Virgin River kasabasının payına düşen büyük trajedilerin ortasında kendini buluyor.

PARANORMAL (05/11/2020) – DİZİ

Doğa üstü olaylara şüpheyle yaklaşan bir hematolog geçmişinden bir hayaletin onu rahatsız etmeye başlamasıyla gizemli olayları araştırmaya başlar.

BİZE ÇIKAN YOLLAR (10/11/2020) – DİZİ

Alaycı Dash ve neşeli Lily’nin New York’un farklı yerlerinde birbirlerine verdikleri kırmızı bir defter aracılığıyla mesajlaşması bir Noel aşkını ateşler.

WE ARE THE CHAMPIONS (17/11/2020) – DİZİ

 Sıra dışından tuhafa kadar pek çok eşsiz spor etkinliğiyle keşfe çıkın ve bu sporlarla ilgilenen tutkulu topluluklarla tanışın.

HILLBILLY ELEGY (24/11/2020) – FİLM

Ani bir haber, Yale’de okuyan bir hukuk öğrencisinin memleketi Ohio’ya geri dönmesine neden olur. Döndüğünde ise ailesinin geçmişi ve kendi geleceği üzerine düşünür.

THE LIFE AHEAD (13/11/2020) – FİLM

İtalya sahilinde yaşayan yaşlı bir Yahudi kadın, Müslüman bir çocuğu yanına alarak onun aile sevgisine ve inanca giden yolu bulmasına yardım eder.

NOEL HEDİYESİ BOMBARDIMANI (05/11/2020) – FİLM

Bir siyasetçinin asistanı, kapatılmasını sağlamak için tropik bir üsse gönderilir ve Noel geleneğini mahvetmek üzere olduğu bu üste bir pilota âşık olur.

THE PRINCESS SWITCH 2 (19/11/2020) – FİLM

Düşes Margaret beklenmedik bir şekilde Montenaro’da tahta çıkıp Kevin ile zorluklar yaşar. Düşes’in yeni bir benzeri olan parti kızı Fiona ortaya çıkıp planlarını bozmadan önce kopyası Stacy’nin günü kurtarması gerekir.

SHAWN MENDES: IN WONDER (23/11/2020) – BELGESEL

Bir yıllık dünya turnesi boyunca Shawn Mendes’in kariyeri ve ilişkileri mercek altına alınıyor.

GREAT PRETENDER: 2. SEZON (25/11/2020) – ANİME

Başarılı işlerin ardından Makoto, Laurent’in ekibinden ayrılır. Ama onları bir arada tutan aldatmaca ağının geçmişi sandığından daha eskiye uzanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir