Netflix’den yeni haber: Assassin’s Creed dizi oluyor

0 0
Read Time:1 Minute, 3 Second

Bir efsane video oyunu daha dizi oluyor.

Ubisoft tarafından geliştirilen ünlü oyun serisi Assassin’s Creed, ilk olarak 2007 yılında oyunseverlerle buluşmuştu. Oyunun oldukça beğenilmesinin ardından harekete geçen Ubisoft, günümüze kadar neredeyse her yıl Assassin’s Creed serisine yeni oyunlar ekledi.

Aksiyon ve macera türündeki sevilen video oyun serisi Assassin’s Creed, film ve roman uyarlamalarından sonra şimdi de dizi evreniyle tanışıyor.

DİZİ İÇİN HEYECAN DOLUYUZ

Ubisoft Film & Television’dan Jason Altman ve Danielle Kreinik’in yönetici yapımcılığını üstleneceği Assassin’s Creed dizisi için hazırlıklara başladı.


Jason Altman, “10 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, “Assassin’s Creed” markasının ikonik bir seri haline gelmesine yardımcı oldu. Assassin’s Creed dizisi yaratmaktan dolayı heyecan duyuyoruz ve Assassin’s Creed evrenindeki bir sonraki destanı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

TANITIM VİDEOSUNU PAYLAŞTI

Netflix, Ubisoft’un belki de en popüler oyun serisi olan Assassin’s Creed’in bir uyarlama yapımla Netflix Orijinal kütüphanesinde yerini alacağını duyurdu.

Netflix, Assassin’s Creed yapımı hakkında detaylı bilgiler paylaşmamış olsa da yayınladığı kısa tanıtım videosuyla duyuruyu resmen gerçekleştirmiş oldu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir