Netflix’in yeni Sherlock Holmes dizisi The Irregulars hakkında bilinenler

1 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

Arthur Conan Doyle’un yapıtı olan Sherlock Holmes  karakteri ve onun dünyası bugüne kadar pek çok kez beyaz perdeye ve televizyona farklı biçimlerde uyarlandı.

Benedict Cumberbatch’in yer aldığı Sherlock, Johnny Lee Miller’ın yer aldığı Elementary, Ian McKellen’ın yer aldığı Mr. Holmes bunlardan yalnızca birkaçı. Öte yandan Cumberbatch’in performansı tüm dünyada büyük bir yankı uyandırsa da ünlü dedektifi Robert Downey Jr.’ın canlandırması da en az onun kadar beğeniliyor.

Kısa süre önce Sherlock Holmes’ün kız kardeşi Enola’yı konu alan Enola Holmes filmi de hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden tam not aldı. Başrolde yer alan Millie Bobby Brown ve Sherlock’u canlandıran Henry Cavill epey beğeni topladı.

Netflix’in dedektiflik ve suç evreninde geçecek yeni dizisi The Irregulars’taysa Sherlock rolünde Henry Lloyd-Hughes ve Watson rolünde Royce Pierreson yer alacak.

The Irregulars görünüşe göre Sherlock Holmes uyarlamaları arasında öne çıkacak yeni bir değişimle geliyor. We Got This Covered’ın haberine göre dizinin konusuna dair yapılan özet buna bu değişime işaret ediyor:

Viktorya dönemi Londra’sında geçen The Irregulars, uğursuz Doktor Watson ve onun gizemli iş ortağı için suçları çözmek üzere kullanılan sorunlu, suçlu gençlerden oluşan çeteyi konu alıyor. Suçlar korkunç bir doğaüstü boyut kazandıkça ve karanlık bir güç ortaya çıktıkça, Londra’yı, birbirlerini ve potansiyel olarak tüm dünyayı kurtarmak için bir araya gelmek Irregulars’a düşecek.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle aylarca dursa da The Irregulars’ın çekimleri nihayet geçen hafta sona erdi ve ilk sekiz bölümün gelecek yıl Netflix’te yayımlanması bekleniyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir