Orhan Hakalmaz Evden Eve Akustik Konser

0 0
Read Time:48 Second

Orhan Hakalmaz Evden Eve Akustik Konser

Coronavirüs Dolayısıyla herkes evde yapacak bir şeyler aramakta. Dolayısıyla canımız sıkılmakta. Bu günlerde birçok sanatçımız kendi evlerinden şarkılar söyleyerek Bugünlerde ki zor durumları aşmaya çalışıyorlar bildiğiniz gibi Covid-19’un en büyük düşmanı temizlik ve mutlu olmak. Eğer ki mutluysanız bağışıklık sisteminizin da güçlü olacağından dolayı gerek evde ailem gerek evde ailece oyun oynamak gerek gerek şarkı dinlemek gerek film izlemek gibi etkinlikler evde yapabileceğimiz en kolay ve sıkıntımızı giderecek etkinliklerdir.

Eğer sizde Türk Halk Müziği hayranı iseniz bu akşam Orhan Hakalmaz Size destek olmak için evinize geliyor.

Peki Orhan Hakalmaz kimdir? 

Bu sorunun cevabını daha önceden paylaşmış olduğumuz haberimiz de mevcut buraya tıklayarak haberimize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Gönülden Gönüle Sloganıyla 10 Nisan Cuma günü Orhan Hakalmaz evlerinize konuk oluyor. orhanhakalmaz Orhan Hakalmaz canlı/online akustik konseri bu akşam 21.30’dan itibaren instagram sayfası ve Nüvaz Müzik Youtube kanalında. Link: youtube.com/nuvazmuzik Yayında İstek türkülerinizi yorum kısmına yazmanız yeterli. Süre yettikçe istediğiniz türküler okunmaya çalışılacak.  

"<yoastmark

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

4 thoughts on “Orhan Hakalmaz Evden Eve Akustik Konser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir