Paul Walker Geri Dönüyor

Read Time:1 Minute, 0 Second

Paul Walker’ın uzun yıllar boyunca canlandırdığı Brian O’Conner karakteri, oyuncunun ölümünden 6 yıl sonra Hızlı ve Öfkeli (Fast & Furious) serisinin 9. filmiyle karşımıza çıkabilir.

LadBible’a göre filme yakın kaynaklar, yapımcıların Paul Walker’ın karakterinin filmde yer alması için dublör arayışı içinde olduğunu söyledi. Paul Walker, 2013 yılında bir araba kazasında hayatını kaybetmişti.

BRIAN, HIZLI VE ÖFKELİ 9’LA GERİ DÖNÜYOR

Muhabir Daniel Richtman yaptığı bir paylaşımda, “Yeterince vakit geçti. Paul Walker’ın karakteri Brian’ı Hızlı ve Öfkeli 9’da geri getirecekler” ifadelerini kullandı.

2001’deki ilk filmden bu yana Hızlı ve Öfkeli’nin kadrosunda yer alan Paul Walker 2013’te Los Angeles’ta 40 yaşındayken bir araba kazasında hayatını kaybetti. Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filminin çekimleri sırasında yaşanan trajik kaza oyuncunun hayranlarını yasa boğdu.

Yapım ekibi oyuncunun tamamlanmamış sahneleri için bilgisayarlı özel efektlerden faydalanmış ve Walker’ın kardeşleri Cody ve Caleb Walker’ın da dublör olarak yapıma dahil ederek film tamamlanabilmişti. Oyuncunun Hızlı ve Öfkeli 7’deki “yerini doldurmanın” maliyeti ise 50 milyon doları (285 milyon TL) bulmuştu.
Walker’ın ölümünden sonra filmin takvimi “süresiz olarak askıya alınmış,” yapım 2015’te gösterime girebilmişti.

Fast and Furious 9, 22 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir